Ozdravná doporučení

Milí přátelé,

čas letí, venku to kvete a někteří z vás již  pociťují příchod pylové sezóny.

V dubnu jsou energeticky více než kdy jindy zatížena játra. Připomínám tedy EPAM 35 jaterní a čajovou bylinnou

Bylinná směs na játra a žlučník

směsNa játra a žlučník   čistící.

Epam 35 jaterní je z řady elixírů, které působí na obnovu buněk, na detoxikaci jater a vyloučení menších žlučových kamenů.

Působí na celou trávicí soustavu- játra, žlučník, slinivku i žaludek. Může proto být v některých případech vhodným pomocníkem i v případě alergií.
Alergie je vážné omenmocnění. Tvůrce Epamů akademi prof. A. V. Skvorcov sestavil během zkoumání účinků Epamu semistupňový žebříček patologice, přičem sedmý stupeň je plné zdraví fyzické i psychické. Alergie se nachází na nízkém druhém stupni.
Západní medicína označuje alergii za nevyléčitelné onemocnění.
Já sama jsem důkazem opaku. Byla jsem téměř dvacet let diagnostikovaným a léčeným alergikem a nyní dvacet let alergikem nejsem, neužívám žádné léky a těším se zdraví ( s výjimkou vyndání tukové bulky, které jsem podstoupila ve čtvrtek).
Poznatky kvantové fyziky dokazují, že naše buňky reagují na naše myšlenky, pocity vědomé i ty nevědomé (podvědomí). Mně tehdy pomohlo intenzivní používání Reiki.
Nynější možnosti léčby alergie:
Reiki v možnostech nové doby (Reiki rozšířené o vědomý přístup k životu),
kvantová terapie emočním nacítěním
Milí přátelé,
odmítala jsem se vždy smířit s tím, že něco nejde, že je to konečná, že je to nevyléčitelné apod. Vždy jsem hledala a hledám další způsoby a  nové možnosti. Je to nekončící dobrodružství nových poznání.
Pokud se chcete dozvědět více, zvu vás na můj seminář PoCHOP svůj ŽIVOT v rámci festivalu Alchymistické Litoměřice v pátek 18. května od 16 hod.
Nebo samozřejmě na kterýkoliv z mých kurzů 🙂
Pokud vás snad něco trápí, nevzdávejte to a dívejte se dál, hledejte, jaké máte možnosti. Většinou nějaké jsou. Pokud chcete, pomohu vám je objevit.
Přeji vám krásné prožití jarních dní ve zdraví a radosti.