Jadeitové  termolehátko  Ceragem V3

je  jihokorejské produkce.

Princip východní medicíny spočívá v celkové harmonizaci organismu:

 

Kde je harmonie – je zdraví.

Jak tedy jadeitové termolehátko funguje?

Pomocí tlaku jadeitového tělesa (protitlakem je hmotnost ležící osoby) a  působením infračerveného záření na akupresurní body (termopunktura) harmonizuje energetické dráhy a ty pozitivně ovlivňují funkci jednotlivých vnitřních orgánů.
Důležitý orgán – páteř, je harmonizován ještě chiropraxí, což je mechanickou nápravou orgánu do správné pozice. Děje se tak pohybem jadeitového tělesa podél páteře.

Jak najde správný akupresurní bod?

Lehátko nejprve naskenuje páteř ležícího člověka  a teprve po té začne působit na  akupresurní body okolo páteře. Sami nebo po poradě se mnou si zvolíte, na které body bude působit, podle toho, jaké orgnány chcete harmonizovat.

Harmonizovat můžete jakýkoliv orgán nebo orgánovou soustavu:

Např. krevní oběh, lymfatický systém, endokrinní systém, imunitu, metabolismus, orgány trávicí a vylučovací soustavy, funkci pohlavních orgánů, zrak, můžete působit na dásně (paradentóza), celkovou harmonizaci organismu, jednotlivé části páteře, kyčle, kolena, ploché nohy, haluxy...atd., ale také na hlubokou relaxaci.

 

Účinky:

 

 • detoxikace
 • podpora regenerace všech buněk a tkání
 • vrácení vitálních sil a posílení imunitního systému.
 • napravení a protažení páteře
 • uvolnění blokace nervového kořene
 • hluboká relaxace
  harmonizace energií v těle přináší hluboké uvolnění

Reakce organismu:

Lidé reagují dvěma způsoby:

 1. Může nastat výraznější reakce organismu. Orgány začnou uvolňovat toxické látky, které organismus postupně vyloučí z těla ven. Tento stav můžete vnímat jako přechodné zhoršení svého zdravotního stavu těch orgánů, které vás v minulosti trápily nebo nyní trápí. Může se dostavit např.  zvýšená únava,  zvětšení lymfatických uzlin, zvýšená potivost, teplota, zimnice, stav je podobný chřipce nebo angíně,  svědění kůže po celém těle, vyrážka, červené skvrny, slzení a pálení očí tzv. písek v očích, zvýšený ušní maz, zvýšené zahlenění
  a vykašlávání různých usazenin z dutin. I moč může mít jinou barvu a zápach. Také může dojít k průjmům či k zácpě, výtokům, apod.

Rovnání páteře doprovází reakce, které souvisí se změnami celého pohybového systému. Nervová vlákna vybíhající z míchy vaší páteře vedou do celého těla a zpět přes páteř a míchu do mozku, proto může odezva  nastat kdekoli ve vašem těle. Nejčastější to bývají bolesti hlavy, krku, ramen, rukou při rovnání krční páteře, bolesti hrudníku a zad při změnách na hrudní části páteře, bolesti kyčlí, kolen, kotníků, klenby nebo celých nohou při rovnání bederní a křížové části páteře.

Měli byste vyhovět potřebám svého těla, zařadit odpočinek, dostatečně pít nejlépe čistou vodu a mít dostatek spánku.

Nebojte se těchto projevů. Jsou přechodné a nutné k následnému zlepšení. Východní medicína tento jev zná. Je nutný k tomu, aby terapie byla opravdu účinná.
Je dobré o nich vědět, aby vás nezaskočily a od dalších terapií neodradily.

Všechny reakce jsou dočasné, mohou trvat několik hodin, trvají-li déle jejich průběh urychlíte častějšími terapiemi lehátkem Ceragem.  V případě jakýchkoliv nejasností se na mě obraťte, tel. 777 285 488.

 

2) Dostaví se pocit lehkosti, harmonie až euforie.

 

Kontraindikace

Není jich mnoho, ale jsou. Patří mezi ně: akutní zánět slepého střeva, rozštěp páteře, hemofilie, terapii nemohou podstoupit lidé pod vlivem alkoholu a drog.

Moje osobní zkušenost: Přestože se více než 20 let věnuji léčitelství a sama dbám na své zdraví, můj organismus reagoval na terapii zaměřenou na imunitu tím, že se mi krátce (asi na 30 minut) spustila alergická rýma. Jsem totiž vyléčená alergička. Vyléčila jsem se vlastními schopnostmi přirozenou metodou před více než 20ti lety z alergie na prach, pyl a peří. Alergie trvala též 20let, byla diagnostikována a "léčena" vakcínami. Příhoda je důkazem, jak harmonizace termolehátkem Ceragem jde do hloubky. Reakce trvala jen pár minut, opravdu šlo jen o stopové množství očisty organismu, pro mě je to však krásný důkaz toho, co lehátko umí :-). Jadeitové termolehátko jsem si zamilovala a se mnou celá moje rodina.

IvaKukačková, majitelka

Zajímavosti

 

Jadeitové termální lehátko Ceragem Master V3

propojuje poznatky dávné východní medicíny s moderní technologií 21. století.

Je výsledkem dlouholeté práce vědců, lékařů a konstruktérů a na trh bylo uvedeno v roce 1998 v Jižní Koreji, kde se vyrábí dosud. Má patentovanou technologii a celou řadu certifikátů u nás i na celém světě. V roce 2008 bylo v ČR uznáno jako zdravotnická pomůcka a nyní probíhá řízení o prodloužení.

V Asii a Americe se terapie tímto lehátkem již hojně využívá v nemocnicích a rehabilitačních centrech.

Vynikající výsledky jsou známy u prakticky všech vnitřních onemocněních, dále při poranění měkkých tkání, při bolestech zad, zánět žlučníku, infekčních ekzémech, vysokém, nebo naopak nízkém krevním tlaku, poruchách imunitního systému, křečových žílách, cukrovce, alergiích, deformitách páteře, chudokrevnosti, zánětech dutin, onkologických onemocněních, bolestech hlavy, cystách, při únavovém syndromu, onemocněních štítné žlázy, borelioze, kloubních onem., žlučníkových kamenech, onem. močových cest, gynekologických problémech, zácpách, depresích, nejrůznějších kožních onemocněních, celulitidě, akné, cévních mozkových příhodách, keloidech, bolestech v krku, dále při astmatu, chronických zánětech středního ucha, pediatrické pneumonii, neurastenii, aj.

Využívá pět pilířů východní medicíny. Jsou jimi:

 • 1
  Chiropraxe
 • 2
  akupresura
 • 3
  prohřívání
  Infračervené záření je především přirozenou součástí slunečního záření. Svým působením zvyšuje prokrvení kůže. Tím se v daném místě jednak zlepší přívod živin a krevních elementů a odvod metabolických zplodin krevním řečištěm, a druhak zprostředkovaně dochází ke zvýšení teploty hlouběji uložených tkání. Svými účinky: – zvyšuje extenzibilitu (roztažitelnost či pružnost) kolagenních vláken, – snižuje ztuhlost kloubních spojení, – pozitivně působí při narušené funkci kloubních pouzder v důsledku degenerativních patologických změn, – snižuje bolestivost, – uvolňuje svalové spasmy příčně pruhovaných i hladkých svalů, – snižuje zánětlivou reakci organismu, – zlepšuje vstřebávání chronických výpotků a edémů
 • 4
  masáž
  Jemné svaly se dostanou vlivem novodobého způsobu života snadno do křeče (spazma). Spazmovaný sval brání průtoku výživy do meziobratlových plotének, ty vysychají, ztrácejí pružnost a snadno vyhřeznou. Dalším problémem se stávají solné usazeniny okolo páteře, které pak tvoří solné můstky – dva nebo dokonce tři obratle jsou těmito usazeninami spojené. Při běžném pohybu se potom nepohybuje každý obratel zvlášť, ale dva, tři srostlé obratle najednou. Tím se enormně přetěžuji krajní ploténky, které snadno vyhřeznou. Smyslem masáže je uvolnit spazmované svaly a solné usazeniny (organismus je vyloučí z těla ven). Masáž je prováděna pohybem masážního tělesa okolo páteře, je umocněna vlivem účinků jadeitu a infračerveného tepla. Působí efektivně na uvolnění spazmovaných jemných svalů okolo páteře.
 • 5
  mineraloterapie
  podle staroindických véd jsou krystaly minerálů kondenzátory vesmírné, přírodní energie. Krystaly vydávají pozitivní energii do nemocné tkáně resp. transformují negativní energii. Tím se v nemocné tkáni obnoví energetické pole poškozené tkáně a nastává její léčení. Jadeit – je ve východních zemích stejně jako dříve v Egyptě považován za posvátný kámen. Jsou z nich vyráběny amulety. Jadeit je silně čistící kámen, který zlepšuje filtraci a čištění tělních orgánů. Je vynikající při léčbě ledvin, sleziny, nadledvinek, dále také při odstraňování toxinů a vyvážení poměru vody, soli a kyselin v těle. Je užitečný pro klouby a kosti a pro léčení bakteriálních a virových infekcí, zánětů močového měchýře a při infekci močových cest. Působící tělesa v CERAGEM lůžku jsou vyrobeny z jadeitového kamene, který je také velice ceněn pro svou schopnost udržovat a přenášet teplo.

Externí zdroj

infračerveného záření k přiložení na volitelné místo (kloub, močové cesty, průdušky...atd.)

 

Terapie harmonizačním lehátkem Ceragem V3, nenahrazuje lékařskou péči.

Ceník

na vyžádání vystavím doklad pro vašeho zaměstnavatele nebo dárkovou poukázku.

Jednotlivá masáž

masáž v délce cca 40 min. na míru dle vašich problémů a bylinný čaj Epam "Na pohodu."

Cena: 250 Kč

Permanentka 5 masáží

5 x masáž v délce cca 40 min. na míru dle vašich problémů a bylinný čaj Epam "Na pohodu." Platnost permanentky je 12 měsíců.

Cena: 1.150,-- Kč

 

Permanentka 10 masáží

10 x masáž v délce cca 40 min. na míru dle vašich problémů a podpořeno bylinným čajem Epam se zaměřením na váš zdravotní stav. Platnost permanentky je 12 měsíců.

Cena: 2.000,-- Kč

Můžete si přiobjednat:

Ruční masáž trapézových svalů

a krční páteře 15 min. Cena: 120 Kč
Může se objednávat a platit jednotlivě, nemusí být součástí permanentky.

EPAM přírodní tibetská medicína

na obnovu buněk nebo harmonizaci imunity. Řada přípravků pokryje celou patologii. Pomohu Vám s výběrem toho - těch pro Vás nejvhodnějších produktů, které budou na Vás působit doma a pokračovat v tom, co terapie termolehátkem začala. Ozdravný proces se tím urychlí. Přípravky jsou 100% přírodní, bez přidaných barviv, parfemace a nepřirozených konzervantů.  Ač účinné - cenově dostupné - většinou se cena pohybuje
něco málo přes 200 Kč.

Na sejmutí energetické zátěže z buněk páteře či vnitřních orgánů -

kvatnou terapii.

Více informaci naleznete ZDE.

Objednávka

na terapii jadeitovým termolehátkem v délce cca 40 min.

Centrum zdraví a duševní pohody naleznete ZDE.

Objednávat můžete:
telefonicky na tel. č.: 777 285 488 nebo e-mailem: kukackova@prirozenou-cestou.cz nebo využijte formulář:

Správcem Vašich osobních údajů je Iva Kukačková. Budu zpracovávat výše uvedené údaje nejdéle po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a v souladu s nimi. Vy, jako Subjekt údajů odesláním svých údajů prohlašujete, že jste se řádně seznámil se způsobem zpracování a ochraně osobních údajů, vyjadřujete s nimi souhlas, seznámil jste se se svými právy, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Se zásadami ochrany Vašich osobních údajů se seznamte ZDE