Ucelený soubor cviků na páteř a klouby

videokurz

účinky a možnost koupě

Ukázka

 • 1
  Cviky, uvolní páteř obratel po obratli.
 • 2
  Vědomým působení na organismus
  pomocí afirmací, krátkých meditací a představ, podporováni mým energetickým působením, komunikujete s vnitřkem svého těla a spouštíte samoodzravné procesy v těle

Dobrý den paní Kukačková, chtěla bych Vam poděkovat nejen za poslaní DVD,ale také za natočení Vašeho videa. Cvičení je opravdu zázračné..citím, že pro posunuté obratle, různě zablokovaná zada, ochablé zadové svalstvo je to pravé ořechové. I po prvním cvičení cítím, že se mi záda sama rovnají a že zase stojím jako člověk vzpřímený a né jako člověk neandrtálský :).Věřím, že pravidelným cvičením se zbavím letitých problémů se zablokovanými zády v klidu domova, a že ušetřím nemalé peníze za fyzioterapy a maséry. S úctou, s pozdravem a s díky za všechny, kterym Vase video pomohlo a pomůže..

R. H.

Účinky cvičení

 • Pohybem obratlů se masírují jemné svaly okolo páteře,
  které se tímto uvolňují z časté křeče (spazma). Křeč jemných svalů okolo páteře způsobuje zdravotní problémy. Do meziobratlových plotének se nedostává voda, ploténky vysychají a ztrácejí pružnost. Ploténka pak snadno vyhřezne. Dotkne-li se míchy nebo nervového výběžku z páteře - člověk cítí bolest. - Obratel po obratli udělá pohyb dopředu, dozadu a do stran. Tímto se obrale uvolní, vytvoří se prostor pro výživu vyschlé ploténky i pro mikropohyb správným směrem.
 • Cvičením se zpevňují svaly okolo páteře.
  Člověk se dostává do lepší kondice a páteři se ulevuje.
 • Dobrých výsledků se dosahuje i při skolióze.
  S tímto mám osobní zkušenost.
 • Prevence
  Výzkumy ukázaly, že každý třetí člověk po 40. roce života a každý druhý člověk po 50. roce života má vyhřezlou ploténku. Nemusí o tom vědět do doby, kdy se neobvyklým pohybem, nebo vlivem nachlazení či stresu ploténka pohne a začne tlačit na míchu nebo nervový výběžek. Ohroženi tímto jsou lidé, kteří mají málo pohybu (dnes jsou to již i děti), lidé, kteří jsou dlouhodobě v nepřirozené pozici těla (zubaři, kadeřnice, ale také např. houslisté...) a lidé, kteří vykonávají dlouhodobě jednotvárnou manuální práci.
 • Naučíte se vnímat energie vnitřku svého těla
  Během "Vědomého cvičení" vás vedu tak, abyste postupně začínali vnímat energie vnitřku svého těla a získávali tak schopnost svému tělu vládnout. Pravidelné praktikování "vědomého cvičení" vás vede k vědomému životu. Pokud je toto váš cíl, dovoluji si vám nabídnout i další moje kurzy.

V pohodlí svého domova

 • 1
  Podle videa můžete cvičit
  tak často, jak to stav Vaší páteře vyžaduje a s ohledem na to, jak rychle změny chcete dosáhnout. Můžete cvičit klidně i dvakrát denně (upozorňuji, že video nenahrazuje lékařskou péči), pro lehčí stavy a prevenci postačí jedenkrát týdně. Video si můžete uložit i do svého mobilního telefonu a mít ho k dispozici i na své dovolené.
 • 2
  Můžete objednat
  vyplněním níže uvedené objednávky a zaplacením částky 450 Kč vám bude na Vámi uvedený e-mail zaslán jednorázový přístupový kód k celému videu tak, abyste si ho mohli stáhnout do svého počítače. Stahování bude hotovo do 15ti minut. Buďte připraveni, že kód platí pouze na jedno přihlášení! Ihned po použití kódu tedy si tedy video uložte. Postupujte podle uvedeného návodu. Postup je jednoduchý, po jeho zvládnutí můžete okamžitě začít cvičit. Pokud upřednostňujete video na DVD, je cena 550 Kč včetně balného a dobírečného. DVD Vám bude zasláno na Vámi uvedenou poštovní adresu. V tomto případě, kód ke stažení videa zaslán nebude.

Objednávka

Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami. Seznamte se s nimi ZDE.

Video je mým duševním vlastnictvím. Prosím o respektování zákazu dalšího šíření nebo využívání pro komerční účely celého videa nebo jeho části bez souhlasu autorky.

 

Masérům, terapeutům a prodejcům zboží pro zdravý životní styl nabízím spolupráci při distribuci videa.

Ohledně podmínek spolupráce mě kontaktujte telefonicky na tel. 777 285 488 nebo e-mailem: kukackova@prirozenou-cestou.cz.

Schválně jsem s hodnocením čekala 14 dní, abych zjistila, jak jsem na tom s bolestmi páteře , které mně sužovaly po 16 let, a které mi na kursu už po dvou dnech cvičení zmizely! Vítězoslavně volám NEBOLÍ, NEBOLÍ.....

Olga Čechová

Hned po několika prvních lekcích se hybnost mé krční páteře zlepšila natolik, že se nemusím otáčet celá, ale postačí otočit hlavou, ale hlavně se celkový stav mé páteře zlepšil natolik, že jsem si vysloužila pochvalu masérky a na masáže už docházím pouze z frajeřiny...

Radmila

Třebaže jsem velký skeptik a pochybovač, jóga mi pomohla. Zaznamenala jsem, že zmizely noční bolesti zad ( a to i přesto, že jsem od skončení kurzu téměř necvičila), kterými jsem trpěla víc než patnáct let - někdy jsem musela spát jako skrčenec (se zády do oblouku), aby se mi alespoň trochu ulevilo.

Míla