Novoroční detoxikace organismu

S příchodem nového roku přichází také čas na očistu (detoxikaci) organismu.

Podle Ajurvédy je právě leden vhodným obdobím. V moderním světě je třeba myslet i na skutečnost, že jsme si během svátků v jídle a pití kávy a alkoholu více dopřávali, a je třeba tělu dopřát úlevu. Detoxikací se opět rozproudí energie v těle, člověk získá zpět svoji vitalitu a organismus imunitu. Bez očisty je organismus náchylný na virózy, které v následujícím období přicházejí. Přitom prevence není nijak náročná.

Většinou postačí užívání 1 x denně (ráno) jedna lžička Francouzského zeleného jílu.

Jíl je živý původní přírodní materiál. Je bohatý na minerály pocházející z rostlin, živočichů, vody, půdy, skal a vulkanického popela, které se během milionů let rozpadly a spojily a vytvořily hmotu složenou z velmi jemných částic. Zelený jíl je hlinitokřemičitan s přídavkem kovu, který mu propůjčuje unikátní zabarvení a s tím jsou spojné i unikátní účinky jílu. Zelený francouzský jíl má barvu díky svému obsahu dalších látek pocházejících z naleziště. Svým složením je mimořádně bohatý na vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, křemík a rostlinné minerály.

Francouzský zelený jíl na vnitřní užití byl vyroben ve spolupráci s J. A. Zentrichem – Parma. Zelený jíl má absorpční, antioxidační a čistící vlastnosti, údajně dle lidového léčitelství příznivě působí na sliznici trávicího traktu, osvědčuje se při onemocnění žaludečně-střevního traktu, při únavě, stresu, vysílení a rekonvalescenci. Zelený jíl se nevstřebává, ale dochází k jeho přirozenému vyloučení z organismu. Je k dostání sypaný nebo v tobolkách. V případě zdravotních potíží se užívá samozřejmě dle potřeby. Tobolky se doporučují zabalit si na cesty, zvláště do exotických zemí, kde je větší riziko žaludečních potíží a průjmů.

Balení: 170 g sypaný, tobolky: 56 ks

Dávkování:

sypaná forma: 1 čajovou lžičku (maximálně 3g) jílu nasypte večer do 150 ml vody, zamíchejte a nechte do rána aktivovat. První 3 dny pijte pouze odstátou jílovou vodu. Od 4. dne ráno vodu s jílem znovu zamíchejte a nalačno vypijte. Nepoužívejte kovové nádobí! Po třech týdnech podávání týden pauza, pak týden podávat a další týden pauza.

tobolky: 3 x denně 2 tobolky 15 min. před jídlem.

 

Pokud děláte detoxikaci poprvé nebo máte více zanesený organismus z důvodu nemoci, užívání léků nebo jste byli vystaveni ve větší míře působení škodlivých látek či stresu, doporučuji současně užívat EPAM 11 protialergický.

Vaši vitalitu a imunitu podpoří EPAM 20 nebo varianta EPAM 20C, 20D a 21. Mohou užívat i zdraví lidé, za účelem zvýšení vitality, harmonizace imunity (jako prevence i v případě, že již vnímáte začátky onemocnění). Pro svoji univerzálnost a rychlou účinnost je vhodný i do Vaší lékárničky nejen na cesty.

 

 

Pokud máte vleklé onemocnění, doporučuji tobolky na odčervení.

Paraziti přemnožení v organismu mohou být příčinou celé řady onemocnění od těch méně vážných, jako jsou střevní potíže, ekzémy, vyrážky, alergie až po ty vážné jako např. onemocnění pohlavních orgánů, žlučníku či jater, pneumonie, cukrovka, infarkt myokardu, neurologické potíže apod. Klasická medicína používá proti parazitům léky, které působí jen proti určitým druhům, ale zdaleka nezničí všechny. Naopak lidové léčitelství, pocházející z Ruska, Číny a Tibetu, má dlouholeté zkušenosti s odstraňováním parazitů. Existují zde recepty prověřené tisíciletími, které člověku neškodí a zbaví ho prakticky všech parazitů.

Dávkování: 4x denně 20 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle po dobu 14 dni. Počet tobolek v jedné dávce se aplikuje podle vaší hmotnosti – 1 tobolka na 20 kg hmotnosti (zaokrouhlujte směrem nahoru). Poté se udělá 14 denní přestávka, po které následuje další 14ti denní užívání tobolek. Po dobu celé očišťující kúry užívejte EPAM 11. V průběhu 14 denní pauzy doporučuji užívat Francouzský zelený jíl EPAM.

Nechť Vám přírodní medicína pomůže vnést lehkost do života a umožní Vám užívat si jej. Pokud se již nyní zabýváte prvotními příčinami životních a zdravotních problémů, pak energie přírody v přípravcích EPAM Vám bude oporou a pomocí. Pokud ne, nechť užívání bylin Vám vnese do života nový vhled a vy se zvídavě vydáte na cestu poznávání životních zákonitostí, které ovlivňují život. Buď budete ovládat Vy je a tím svůj život, nebo ony Vás a vy se budete cítit jako bárka na vlnách osudu… Jakou cestou se vydáte?

Zvu Vás na můj zcela nový kurz  PoCHOP svůj ŽIVOT.

Přeji Vám mnoho zdraví a radostných chvil v novém roce.

 

S láskou a úctou

Iva Kukačková

 

Iva
Komentáře