Pravidelné cvičení šk. r. 2018 - 19

V Ústí nad Labem

Na stránce se pracuje

Vědomým cvičením ke zdraví

vznikla, když jsem propojila znalosti súfijské jógy s kvantovou terapií, tzn. výměnou energií po předchozím vcítěním se do prvotní energetické příčiny. Dochází tak k velmi efektivnímu uvolňování energetických bloků v organismu cvičenců a tím ke zlepšení stavu fyzického těla i psychiky.

Náplň kurzu:

Vše co budeme cvičit a praktikovat je snadno zvládnutelné i pro dříve narozené. Některé cviky jsou neobvyklé, avšak všechny jsou snadno proveditelné! Není třeba zvláštních předpokladů ani ohebnosti!

Některé "cviky" - působení na vnitřní orgány se provádí v představě. Ani zde se nemusíte se bát, že by vám snad představy nešly. Ani zde není třeba žádný talent, daný záměr pomáhá vždy. Schopnost představy časem získá každý. Výhodou těchto metod je to, že je lze provádět i v době připoutání na lůžko.

Výhodou tohoto kurzu je skutečnost, že se opavdu pravidelně sobě věnujete.  Touto pravidelností se dosahují viditelné úspěchy, zlepšení vašeho fyzického a psychického stavu, ke kterému přispívá též dobrý kolektiv, který se již tradičně vytvoří i moje podpora v energiích.

 • 1
  komplex cviků na páteř a klouby
  který si pro své účinky i bez kvantové terapie vysloužil název "zázračný", neboť pomohl řadě lidem před prognózovanou operací páteře. Jako cvičitelka zdravotní tělesné výchovy se z ohlasů klientů často dozvídám, že jim pomáhá více, než rehabilitace předepsaná lékařem. Uvolňuje se jeden obratel za druhým, zvětšuje se prostor pro meziobratlové ploténky, které nabývají na pružnosti, jsou-li vyhřezlé, získají prostor vrátit se zpět. Masírují se a uvolňují jemné svaly okolo páteře, které často bývají v křeči a stávají se příčinou problémů s páteří. Svaly okolo páteře se posilují, začínají opět přebírat část zátěže a tím ulevují páteři, resp. kloubům. Klouby se uvolňují v celkovém rozsahu pohybu daného kloubu.
 • 2
  harmonizace imunity
  automasáží biologicky aktivních bodů
 • 3
  metody na nábor životní energie
 • 4
  dechové cvičení
  tzv. pranajáma
 • 5
  metody na zlepšení stavu vnitřních orgánů
  vč. metod na pánevní dno, zrak, atd....
 • 6
  povedu vás k získání schopnosti vnímání energií vnitřku svého těla
  což je nezbytné pro dosažení stavu propojenosti s životní energií.
 • 7
  pomoc v energiích
  harmonizuji vaše energetické dráhy a energetická centra, uvolňuji energetické bloky působením na celou skupinu

Organizace kurzu

Kurzy budou probíhat ve Faklutní základní škole České mládeže 230/2,
Ústí nad Labem-centrum,
mapa ZDE

Spojení MHD linkami číslo: 2, 7, 11, 23, 41 a 52, zastávka se jmenuje "Kampus".
Dostanete se přímou linkou z městských částí: Skalka, Severní Terasa, Klíše, hlavní nádraží, Všebořice a Trmice.

v úterý od 16,00– 17, 30 hod.

Začínáme 26. září 2017
končíme 12. června 2018
Cvičení nebude v době prázdnin: 26. prosince 2017, 2. ledna a 6. března 2018

Kurzovné:
jednotlivá lekce:                                                                                              140 Kč
pololetní předplatné                  26. září 2017  -  31. ledna 2018          2.210 Kč
pololetní předplatné                  1. února 2018   -  12. června 2018     2.080 Kč
celoroční předplatné                  26. září 2016  -  12. června 2018       3.960 Kč

Cena je stanovena vzhledem k ojedinělému přístupu, kdy cvičence energeticky otvírám a pomáhám terapeutickou metodou  kvantové výměny energií po emočním vcítěním dosáhnout lepšího vlivu na jejich zdraví.

Tímto způsobem se cvičenci rychle zdokonalují, posunují ve svých možnostech  a z tohoto důvodu také noví cvičenci budou přijímáni ještě v říjnu a pak už půjde o uzavřenou skupinu.

Prosím, zvažte pečlivě svoji volbu předplatného. Hodnota předplatného je pod hodnotou této metody a je možná pouze proto, že je zohledněna platba předem. Pokud se neúčastníhe některého cvičení, prosím nežádejte vrácení předplatného, nevracím jej. Děkuji za pochopení.
Je možné zaplatit si 1 - 2 lekce jednotlivě (na vyzkoušenou) a poté se rozhodnout pro předplatné. V tom případě peníze za jednotlivé lekce budou započítány do předplatného.

Způsob platby:
buď hotově před začátkem cvičení nebo převodem na běžný účet č.ú.: 670100-2202516389/6210 do poznámky uveďte jméno za koho platíte.

Na požádání vystavím doklad i pro Vašeho zaměstnavatele či zdravotní pojišťovnu za cvičení jógy (zdravotního tělocviku).

Můžete si i zakoupit video se cviky na páteř a klouby. Na této stránce naleznete také video ukázku těchto cviků ZDE

Těším se na vás

Potřebujete-li ještě nějakou informaci, kontaktujte mě telefonicky na čísle: 777 285 488

Přihláška na cvičení ve šk. r. 2018 - 19

Správcem Vašich osobních údajů je Iva Kukačková. Budu zpracovávat výše uvedené údaje nejdéle po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a v souladu s nimi. Vy, jako Subjekt údajů odesláním svých údajů prohlašujete, že jste se řádně seznámil se způsobem zpracování a ochraně osobních údajů, vyjadřujete s nimi souhlas, seznámil jste se se svými právy, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Se zásadami ochrany Vašich osobních údajů se seznamte ZDE