Pravidelné cvičení v Ústí nad Labem

ve školním roce 2017 – 18

Vědomým cvičením ke zdraví těla a ducha

metoda Ivy Kukačkové

vycházející ze súfijské jógy,

obohacená kvantovou terapií

Náplň kurzu

komplex cviků na páteř a klouby, který si pro své účinky vysloužil přívlastek „zázračný“, neboť již řadu lidí zachránil před prognózovanou operací páteře,

další metody, kterými se působí na vnitřní orgány se provádějí představami různých způsobů tepla
a chladu, dýcháním…

tento způsob působení na vnitřní orgány má několik významných předností:
1. je jednoduchý, zvládne ho proto každý a lze ho provádět i v době upoutání na lůžko
2. je velmi účinný, neboť se využívá záměr mysli i podvědomí
3. pokročilejší tímto způsobem mohou navázat kontakt se svým tělem a získávat informace o jeho potřebách a prvotních příčinách problémů – k tomu své cvičence podporuji svými energiemi a používáním kvantové terapeutické metody.
Nejde o pouhé provádění cviků, ale též terapeutické působení, pomoc v energiích cvičencům a  skupinu vedu tak, aby se kurzisté postupně sami zdokonalovali ve schopnosti nejen vnímat své tělo, ale i sami si energetické bloky uměli odstraňovat.

 

Více o  tom, co bude náplní cvičení  se můžete dozvědět ZDE

Výhodou tohoto kurzu je skutečnost, že se opavdu pravidelně sobě věnujete.  Touto pravidelností se dosahují viditelné úspěchy, zlepšení vašeho fyzického a psychického stavu, ke kterému přispívá též dobrý kolektiv, který se již tradičně vytvoří i moje podpora v energiích.

Organizace kurzu

Kurzy budou probíhat ve Faklutní základní škole České mládeže 230/2,
Ústí nad Labem-centrum,
mapa ZDE

Spojení MHD linkami číslo: 2, 7, 11, 23, 41 a 52, zastávka se jmenuje „Kampus“.
Dostanete se přímou linkou z městských částí: Skalka, Severní Terasa, Klíše, hlavní nádraží, Všebořice a Trmice.

v úterý od 16,00– 17, 30 hod.

Začínáme 26. září 2017
končíme 12. června 2018
Cvičení nebude v době prázdnin: 26. prosince 2017, 2. ledna a 6. března 2018

Kurzovné:
jednotlivá lekce:                                                                                              140 Kč
pololetní předplatné                  26. září 2017  –  31. ledna 2018          2.210 Kč
pololetní předplatné                  1. února 2018   –  12. června 2018     2.080 Kč
celoroční předplatné                  26. září 2016  –  12. června 2018       3.960 Kč

Na vyžádání vystavím doklad pro vašeho zaměstnavatele nebo pro zdravotní pojišťovnu. Většina zdravotních pojišťoven na jógu finančně přispívá.

Cena je stanovena vzhledem k ojedinělému přístupu, kdy cvičence energeticky otvírám a pomáhám terapeutickou metodou Jasná Informace Hned emočním vcítěním dosáhnout lepšího vlivu na jejich zdraví.

Tímto způsobem se cvičenci rychle zdokonalují, posunují ve svých možnostech  a z tohoto důvodu také noví cvičenci budou přijímáni ještě v říjnu a pak už půjde o uzavřenou skupinu.

Prosím, zvažte pečlivě svoji volbu předplatného. Hodnota předplatného je pod hodnotou této metody a je možná pouze proto, že je zohledněna platba předem. Pokud se neúčastníhe některého cvičení, prosím nežádejte vrácení předplatného, nevracím jej. Děkuji za pochopení.
Je možné zaplatit si 1 – 2 lekce jednotlivě (na vyzkoušenou) a poté se rozhodnout pro předplatné. V tom případě peníze za jednotlivé lekce budou započítány do předplatného.

Způsob platby:

buď hotově před začátkem cvičení nebo převodem na běžný účet č.ú.: 670100-2202516389/6210 do poznámky uveďte jméno za koho platíte.
Na požádání vystavím doklad i pro Vašeho zaměstnavatele či zdravotní pojišťovnu za cvičení jógy (zdravotního tělocviku).

Můžete si také zakoupit  DVD se cvičením ZDE

Je možné domluvit i individuální lekci, kde v soukromé atmosféře vysvětlím, co je pro Vás potřebné a budu se věnovat 60 min pouze Vám. Cena individuální hodiny súfijské jógy s použitím terapeutické metody Jasná Informace Hned emočním vcítěním je 1.000 Kč.

 

Osobní zkušenosti

Milá Ivčo, hrozně se mi líbí, jakým způsobem si pozdvihla jógu. Jde vše mnohem snáze a rozsah pohybu je daleko větší a cítím mnohem větší uvolnění. Díky metodě J.I.H., kterou během jógy používáme, jsme schopny dostat se hlouběji, jak se říká ke kořenům problému. Je úžasné, jak jednoduše se lze svého těla zeptat, co je tam za problém, co potřebuje … Například na minulé józe se mi podařilo zjistit, proč mě bolí páteř při určitém pohybu. Byl tam uložený strach z toho mít se ráda. Strach se pročistil a páteř jásá. Je neuvěřitelné kolik strachů, traumat a podobně na svém těle máme. Proto všem moc a moc tuto jógu doporučuji a celkově spolupráci s Ivou Kukačkovou. Je to člověk na pravém místě 🙂

Martina, pedagožka
 
 
 

Milá Ivuško, ráda bych Ti touto cestou ještě jednou poděkovala za Vše. Ty asi víš, o čem mluvím, ale Ti, co si možná budou pár mých řádků číst, nikoliv. Vše začalo vloni v září, kdy jsem začala navštěvovat tvůj kurz „Sufijské jogy“. Tehdy do tělocvičny vešla nešťastná, vyčerpaná, nervově vycucaná žena , bez energie a navíc s bolestmi zad, které trvaly dlouhých 6 let a od kterých mi lékaři neuměli pomoci. Zkoušela jsem různé cesty, ale až ta cesta k Tobě byla ta správná! Kombinace jógy, která mě vždy „nakopla“ , dodala chuť a posílila víru , terapií u Tebe, ze které jsem pokaždé odcházela uvolněná, nabitá a plná optimismu a přesvědčení, že se vše hýbe tak, jak má a do třetice kurzu Reiki – to byla ta nejlepší volba, ta nejlepší cesta, kterou jsem se mohla vydat. Ano, dnes už to vím naprosto jistě. Sufijská jóga je něco úžasného nejen pro naši páteř, ale pro celé naše tělíčko, duši. Navíc jsem tam našla nové kamarádky a spřízněné dušičky. Tvé terapie- hned při té první, jsi do mě nahlédla a zvládla jsi to, co nikdo jiný! Tobě děkuju za můj nový život bez bolesti zad, vím, že na sobě musím stále makat, ale tys mi s tím mým restartem úžasně pomohla. A konečně reiki! Nová kapitola mého života…, Tvůj kurz reiki, Tvé zasvěcení…nyní se pomalu učím a seznamuji se vším, co mě i svět okolo mě obohacuje, posiluje a činí úžasným ! Ivuš, moc děkuji. P.S. Už se moc těším na září! Proč? Začíná přece můj druhý rok s Tebou a vším tím úžasným okolo Tebe!!!

Evča Holárková, st.Důchodkyně
 
 
 

Chodím na cvičení k paní Ivě už pátým rokem a je to pro mne něco, čeho bych se ve svém životě nerada zřekla. Každé cvičení mi přináší nejen protažení těla, ale i uvolnění psychické a duševní. Cviky jsou velmi příjemné a atmosféra pod vedením paní Ivy je velmi příjemná a uvolňující. Přátelské prostředí a speciální cvičení, které Vám protáhne každý kousek těla a i místa o kterých ani nevíte, že je máte, je perfektní. Doporučuji všem.

Hanka, Důchodkyně
 
 
 

Dobrý den/Ahoj. Ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost s kurzem „Sufijská jóga – komplex cviků pro páteř“. Tento kurz Ivči Kukačkové navštěvuji již pátým rokem. Hned po několika prvních lekcích se hybnost mé krční páteře zlepšila natolik, že se nemusím otáčet celá, ale postačí otočit hlavou, ale hlavně se celkový stav mé páteře zlepšil natolik, že jsem si vysloužila pochvalu masérky a na masáže už docházím pouze z frajeřiny a pro ty slastné okamžiky, kdy se nechávám opečovávat. Ivčin kurz tak mohu doporučit každému, kdo hledá uvolnění a chce se cítit lehce a svěže.

Radmila, Úřednice
 
 
 

Děkuji Ivě Kukačkové za její kurzy jógy. Našla jsem zde vše, co moje tělíčko a duše potřebovala. Nádherné propojení pohybu tělíčka a pohlazení duše.

Líba, důchodkyně
 
 
 

Ivo, díky za jógu s tebou. Třebaže jsem velký skeptik a pochybovač, jóga mi pomohla. Zaznamenala jsem, že zmizely noční bolesti zad ( a to i přesto, že jsem od skončení kurzu téměř necvičila), kterými jsem trpěla víc než patnáct let. Někdy jsem musela spát jako skrčenec (se zády do oblouku), aby se mi alespoň trochu ulevilo. Moc Tě zdravím a děkuji.

Míla, UJEP
 

Další reference si můžete přečíst ZDE

 

Těším se na Vás 🙂

Potřebujete-li ještě nějakou informaci, kontaktujte mě telefonicky na čísle: 777 285 488