Proč právě EPAM?

Jaké přednosti spatřuji?

Jsou skutečně bez přidaných aromat, barviv a nepřirozených konzervantů

Pokud vstřebávání do organismu neruší tělu nepřirozené látky (konzervanty, barviva či parfemy), vstřebávání účinných látek je vyšší.
Konzervantem v Epamu je líh a propolis. Obojí jsou látky, které tělo zná a umí je zpracovat a vyloučit. Alkohol nevadí ani dětem, ani lidem s nemocnými játry, jelikož se užívá jen pár kapek.

Jsou mimořádně účinné – podstata je z dávnověku

čehož se dosahuje jednak tradiční (utajovanou) metodou zpracování bylin (původem z hlavního tibetského traktátu), která umožňuje z bylin získat maximum účinné látky. Nyní, když  Hermetismus už není utajované poznání, odhaluje se princip působení. Příznivá je i skutečnost, že se shoduje s poznatky kvantové fyziky a nové kvantové biologie.

Avšak v době objevení receptů v tibetském traktátu pojednávajícím o zdraví tyto poznatky nové doby ještě nebyly. Štěstvím pro nás bylo, že je objevil skutečně osvícený vědec, prof. A. V. Skvorcov, který zajistil ještě další energetické nabití elixírů zdraví.

Elixíry pojmenoval EPAM – Emulze Propolisová Aktivizovaná (energeticky nabitá) Modifikace.
Produkty také chrání energetický generátor před negativními energetickými vlivy. Energetické generátory prof. A. V. Skvorcova jsou harmonizační obrázce (tzv. sluníčka), ve kterých nacházím shodu  s Platónskou posvátnou geometrií. V době jejich vzniku to byla u nás ještě neznámá nauka. Energetické generátory (přeměňovače energií) jsou naké v nabídce mého e-shopu www.prirozenou-cestou.cz
A. V. Skvorcov  zasvětil zasvětil svůj život metodám na zlepšení zdraví.

Působí na obnovu buněk

nebo na harmonizaci imunity, podle svého zaměření.
K obnově buněk doporučuji přidat ještě individuální terapii. Jak s oblibou říkám: „máme dobu vědomou“ a doporučuji vědomé spolupodílení se na uzdravení, s čímž vám pomohu na svých kurzech nebo při individuální terapii.

Jsou cenově dostupné

většinou přesahují něco málo přes 200 Kč za obsah, který vydrží přibližně měsíc

Jsou vyráběny v Čechách a z českých bylin

dovážejí se jen ty, které se v Čechách pěstovat nedají

Jsou schváleny českými úřady a prověřeny v českých akreditovaných laboratořích

EPAM jsem poznala asi před 20ti lety. Lidé na přípravky stáli frontu, ve které si nadšeně sdělovali své dobré zkušenosti. Také jsem je vyzkoušela… a se mnou moje rodina, příbuzní, známí a později i mí klienti.

Mnoho let jsem hledala nejúčinnější metody ke zlepšení zdraví, metody bez negativních vedlejších účinků na organismus a psychiku. Poznala spoustu přípravků. Některé se tvářily jako přírodní, avšak obsahovaly přírodních jen pár ingrediencí a jinak řadu látek, o kterých to říci nelze, nebo dokonce je u nich prokázán škodlivý vliv na lidské zdraví. Argument, který je často používán – že jde jen o malé množství, neobstojí, neboť přípravky většinou používáme dlouhodobě, tedy do organismu se dostane více než malé množství.

Vyzkoušela jsem i skutečně přírodní přípravky, avšak nestačily na obnovu buněk, celkově jejich účinnost nepřesahovala účinnost EPAMů a to ani v případě, že se cenově pohybovaly v  mmnohem vyšší hladině.

Jestliže už investujete svůj čas a peníze do zlepšení svého zdraví
a psychiky, dělejte tak bez kompromisů.

Navštivte můj obchod – e-shop ZDE a případně pište dotazy nebo volejte, ráda s vám s výběrem poradím.

Můžete se také přihlásit k odběru novinek, aby vám žádných z mých příspěvků ohledně přípravků neunikl.

 

EPAM je třeba vyzkoušet.

Tagy:
Iva
Komentáře