Kurz reiki

s možnostmi nové doby

léčení přikládáním rukou

celková harmonizace osobnosti

Reiki v potenciálu nové doby. Mistr Reiki Iva Kukačková

Reiki je pomoc

jednoduchá  -  účinná  -  celistvá

Co je Reiki?

Japonské slovo, které znamená "dávání vesmírné energie."
Vesmírná energie se předává nejčastěji přikládáním rukou, nebo posíláním na dálku. Přijímací leží
nebo sedí.

Jaké jsou energie ve-smíru?
Jsou v harmonii, v míru. Je to energie bezpodmínečné lásky. Pro uzdravení těla fyzického, duše, mysli
a životních okolností je třeba uvést se do souladu s tímto mírem, s láskou bez podmínek. Přesněji,
je třeba najít vnitřní mír v sobě, umět si ho uchovat, nebo se k němu vrátit. Tohoto dosáhneme

1. vědomou prací na sobě
2. předáváním Reiki

Nebudu vás učit, že jste kanálem této energie, která vámi protéká. (Tak se Reiki většinou učí). Jste více. Vesmír není jen všude okolo vás, je také ve vás, v každé buňce. Pokud se budete vnímat jako pouhý převaděč této energie, nikdy se nestanete její vědomou součástí. Přitom právě vnímání sebe, jako nedílné součásti veškerenstva, jde ruku v ruce s rozvinutím vnitřního potenciálu a se schopností vědomě tvořit svůj vlastní život (vlastní realitu). Z oběti okolností se stává tvůrce. Takovou možnost přinesla nová doba po roce 2012.

Předávání Reiki rukama.

Přínos Reiki:

 • Celistvé působení
  na harmonizaci fyzického těla, duši, mysli, posléze i vyššího já.
 • Jednoduché použití, které zvládne každý, dítě i starý člověk
  Není potřeba zvláštních vědomostí či dovedností
 • Obnovení samoozdravných procesů
  Reiki působí k nastolení harmonického prostředí organismu a v takovém prostředí se obnovují samoozdravné procesy.
 • Jedinečná metoda používající bezpodmínečnou lásku
  proto Reiki není polaritní. Žádná jiná terapeutická metoda takové vlastnosti nemá.
 • Vhodné pro miminka i seniory
  Reiki je velmi jemná pomoc. Je to energie bezpodmínečné lásky, proto ji je možno použít pro miminka i seniory.
 • Zapojuje intuici
  Reiki rozvíjí intuici. Ten, kdo ho používá, nebo pravidelně dostává, získává kvalitní napojení na prvotní zdroj všeho bytí, jehož podstatou je bezpodmínečná láska. Toto napojení pak člověka intuitivně nasměrovává k harmonickému životu. Pomáhá při zbavování se vlastních, často nevědomých omezení, která dosud v prožívání spokojeného života bránila.
 • Lze ho použít v jakékoliv situaci
  nastoluje soulad s životní energií, není kontraindikací žádný jiný druh léčby. Naopak, Reiki každou jinou metodu vhodně doplní. Minimalizuje negativní vedlejší účinky medikamentů. Jedinou podmínkou je souhlas léčeného.
 • Pomáhá tam, kde jinou léčbu použít nelze
  Tam, kde slova nejsou možná, např. miminkům, lidem v kómatu nebo umírajícím. Umírajícím pomůže v přechodu na druhý břeh, dětem zase usnadní vstup do života na Zemi.
 • Harmonizuje imunitu, detoxikuje, zlepšuje funkci vnitřních orgánů
  harmonizuje energetická centra, energetické dráhy, duši, mysl a vyšší já. Jde o celistvou pomoc na všech úrovních osobnosti. Působí až na úrovni DNA.
 • Harmonizuje mezilidské vztahy
  je ideální do každé rodiny. Vylaďuje a projasňuje vztahy mezi partnery, mezi rodiči a dětmi. Dětem pomáhá vyrovnat se s nároky doby, školy a vyvinout se ve zdravě se-vědomou bytost.
 • Reiki je velký dar
  Vezmeme-li v úvahu, že energie se neztrácí, ale je možná pouze její přeměna, pak je jasné, že energie bolestných prožitků zůstávají a dokud nejsou přeměněny působí další a další bolest (zákon přitažlivosti shodného). Schopnost přeměnit tyto energie do souladu s životní energií pouhým přiložením rukou je skutečně velký dar.
 • Zásady vědomého tvoření
  seznámím vás se základy vědomého tvoření vlastního života.
 • Zvířata, rostliny, voda
  těm všem prospěje Reiki a účinky uvidíte. Přesvědčíte se, že květiny ve váze zůstanou déle čerstvé, pokud vodě dáte Reiki. Samozřejmě pomocí Reiki ošetřenou vodu i pijeme. Zvířata se uzdravují, rostliny lépe prosperují, semínka lépe klíčí. Reiki použijeme i k očistě drahých kamenů, pokud je používáte, ale i minerálů ve volné přírodě a Reiki potřebuje i planeta Země. Reiki použijeme všude tam, kde je potřeba nastolit rovnováhu, harmonii , soulad.
 • Přínos v profesi
  Reiki je vhodné pro profese, při kterých se přikládají na klienta ruce - maséři, kosmetičky... a také pro ty, kteří pracují s dětmi od mateřské školy po základní školu. Děti intuitivně Reiki vnímají a cítí se lépe, lépe se s nimi pracuje. Reiki též vnímají zvířata, je vhodné pro ty, kteří s nimi pracují.

Reiki učím již 13 let.

Je mojí srdeční záležitostí a praktikuji ho přes 20 let.
Používám ho při terapiích i kurzech.
Reiki za tu dobu udělalo mnoho zázraků. Někteří mí klienti o svých zkušenostech napsali a vy se s nimi můžete seznámit ZDE.

Naučím vás všechny tři stupně

 

a máte možnost stát se mistrem Reiki

K Reiki patří symboly. Jejich užívání  rozděluje Reiki na tři stupně:

1. stupeň - používání Reiki bez symbolů, 

2. stupeň - používání symbolů

3. stupeň - používání dalších symbolů.

Dalším stupněm je Mist Reiki. Mist Reiki učí. Má schopnost nalaďovat ostatní na životní energii Bytí tak, aby ji mohli předávat svýma rukama.
Máte možnost stát se mistrem Reiki a  naučit další terapeutickou metodu naciťování.
Více informací o navazujícím kurzu ZDE.

Přestože nová epocha, která začala v r. 2012 nám dává nové možnosti jak používat životní energii (s těmi vás na kurzu také seznámím), symboly  vám v začátcích  velmi dobře poslouží. Budete se cítit jistí.
Reiki je laskavá energie a práce s ní se vám bude líbit.


Co vás čeká

Dozvíte se, co Reiki je, co není a něco málo z historie.

Budu vás nalaďovat na životní energii (jejíž podstatou je bezpodmínečná láska) až nakonec budete schopni ji předávat svýma rukama. Tomuto se také říká "zasvěcení do Reiki". Vy dostanete zasvěcení do všech tří stupňů Reiki. Začnete používat první stupeň a intuice vám napoví, kdy máte přidat symboly
a začít používat 2. resp. 3. stupeň.

Naučím vás posílat Reiki na dálku a vše si prakticky vyzkoušíte.

Dozvíte se o vesmírných zákonitostech, které ovlivňují život a jejiž znalost vám umožní zodpovědně, vědomě nakládat se svým životem v souladu s vesmírnou životní energií. Váš život se začne proměňovat.

Dostanete skripta.

Reiki a možnosti nové doby
Iva Kukačková, mistr Reiki

Organizace kurzu

Datum: 8.  - 9. června 2019

Místo konání: Ústí nad Labem, Zeyerova 38, mapa a dopravní spojení ZDE

Čas: v sobotu od 10,00 - 17,00 hod. a v neděli od 9,00 - 16,00 hod. V poledne bude hodinová přestávka
na oběd.

K dispozici bude čaj, rychlovarná konvice a indukční vařič. Vezměte si přezuvky a psací potřeby. Nic víc nebudete potřebovat.

 

 • váš osobní život se zkvalitní
  Reiki, je-li praktikováno, podporuje duševní , duchovní růst a celkový rozvoj osobnosti
 • pomoc pro vás i vaše blízké či klienty
  která je k dispozici neustále
 • skripta

Cena

Cena víkendového kurzu,

ve kterém dostanete všechny tři stupně Reiki,

základy vědomého tvoření a skripta je

2.100 Kč

Ráda bych se podělila se svou osobní zkušeností s Reiki. Koncem loňského roku jsem měla jít na operaci kyčle. Protože se ještě koncem ledna nic nedělo a bylo mi řečeno, že nejsou na operaci peníze, „naštvala“ jsem se a vzala jsem svou situaci do „vlastních rukou“ se vším všudy ! Začala jsem si každý večer dávat Reiki. A to minimálně 20 minut, ale častěji až 50. Do měsíce jsem začala opravdu pozorovat úlevu a bolesti v kyčli začaly ustupovat ! Na své večerní Reiki jsem si tak zvykla, že během dne jsem se už těšila, jak se večer krásně uvolním a zklidním a budu si „užívat“ ! Vynechávala jsem jen tehdy, když jsem nebyla doma a neměla jsem patřičný klid. Momentálně jsem na tom tak, že kdyby mě kontaktovali z nemocnice, operaci bych odmítla. Věřím, že to takto bude i nadále a já budu moci provozovat všechny své aktivity bez omezení v pohybu a bez bolesti, což bylo před půl rokem nemožné.

Hana Djurovičovádůchodkyně

Dobrý den paní Kukačková, hlásím, že moje zkušenosti s Reiki jsou výborné. Od zasvěcení tj. od 15.6. jsem neměla žádnou migrénu. Běžnou bolest hlavy např. z únavy ano, ale už více jak měsíc jsem neměla tu šílenou pravostrannou migrénu (dnes je 24.7.), která mě trápila tak 20 let a občas na ni vůbec nic nezabíralo. Je to zázrak!

Jana H.úřednice

Přihláška

Pro přihlášení je nutné vyplnit přihlášku a zaplatit zálohu ve výši 1.000 Kč na číslo účtu: 1767895019/3030.

Správcem Vašich osobních údajů je Iva Kukačková. Budu zpracovávat výše uvedené údaje nejdéle po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a v souladu s nimi. Odesláním souhlasíte se způsobem zpracování Vašich osobních údajů