S EPAMem proti chřipce

chřipkové období, jako každý rok přichází a pojďme se  podívat na šetrné pomocníky:

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmím uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmím již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

EPAM 20

údajně, dle tibetského, přírodního léčitelství harmonizuje imunitu.
Ta doporučuje:
dospělým a dětem od 15 let užívat se preventivně 1 měsíc před očekávanou chřipkovou epidemií 1 – 2 x denně 15 kapek pod jazyk.Pokud již pozorujete příznaky přicházejícího onemocnění, užívat 10 – 15 kapek každé dvě hodiny. Takto ještě jeden den po odeznění příznaků, max. však 3 dny. Po té přejít na užívání 3 – 4 x denně 15 kapek.Pokud již onemocnění propuklo, užívat 3 – 4 x denně 15 kapek.Děti užívají stejným způsobem avšak množství se řídí věkem, co rok, to jedna kapka. Např. desetileté dítě užívá výše uvedeným způsobem 10 kapek.
EPAMy na harmonizaci imunity je třeba střídat. Máme k tomu modifikace EPAM 20C s česnekem, 20D s jehličnany a 21 na horní a dolní cesty =dýchací.

Poťte se. Hodně pijte.

EPAM čajová bylinná směs „Na dýchací cesty“ údajně dle lidové tibetské medicíny, usnadňuje odkašlávání a pomáhá předcházet komplikacím v oblasti průdušek.
Osladit můžete EPAM medem s mumiem, který údajně, dle tibetské lidové medicíny dodává minerály v optimálním poměru  nebo EPAM medem multivitamín.

Kloktejte

Do vlažné vody přidejte pár kapek přírodní silice „Jedle nebo Tea Tree“.

Doporučuji též jeden z posledních vynálezů ruského akademika, který zasvětil svůj život lidskému zdraví a mj. objevil v tibetských traktátech elixír zdraví, který nazval EPAM tzn. Emulze Propolisová Aktivizovaná (energeticky obohacená) Modifikace prof. A. V. Skvorcova – energetickou přikrývku. Zadržuje údajně léčivé energie planety Země v organismu. Lze ji však použít i k odrušení geopatogenní zóny. 

Iva
Komentáře