Jadeitové masážní termolehátko Ceragem 3

jedna masáž obnáší pět nejúčinnějších metod východní medicíny

Masérka a masážní lehátko?

Studovala jsem  Profesionální masérskou školu Borise Tichanovského (certifikát masérka, cvičitelka zdravotní tělesné výchovy a výživová poradkyně) a oblíbila jsem si východní masáže. Mají větší vliv na zdraví  oproti těm u nás běžně používaných.

Měla jsem však problém, provádění těchto masáží bylo pro mě fyzicky náročné.
Sama jsem také obtížně hledala někoho, kdo by mně samotné kvalitní masáž provedl. Jsem vnímavá na energie druhých lidí a pokud masér neměl klidnou mysl, jeho energie, které se dotykem rukou přenášejí mi užitek nepřinesly.

Uvítala jsem proto masážní lehátko, které s počítačovou přesností a dokonalostí klientovu páteř nejprve naskenuje a po té provede východní masáž přesně na míru klientovy páteře.
Jihokorejští vědci si při vývoji masážního lehátka Ceragem dali záležet, když skloubili pět nejúčinnějších metod východní medicíny a na výsledku je to znát.

Masáž jadeitovým termolehátkem Ceragem V3

Jadeitové masážní těleso projede okolo páteře a naskenuje ji.
Jadeit prohřívá masírovanou partii a akupresurní body. Je výborným vodičem tepla. Ve východních zemích je a i v dávném Egyptě byl posvátný. Mj. působí na uvolnění.
Váš organismus prohřívá i ostatní plocha lehátka a externí přídavný zdroj.
Prohřívá Vás infračervené záření, které velmi efektivně uvolňuje svaly a má celkově velmi příznivé, léčivé účinky na organismus (více informací níže).
Jadeitové masážní těleso působí tlak na akupresurní body a prohřívá je. Protitlakem je hmotnost masírovaného člověka. Prostřednictvím akupresurních bodů masáž působí na vnitřní orgány a zlepšuje jejich stav a funkci (více informací níže). Máme na výběr z 12ti programů.
Rovněž přítlak i teplotu zvolím dle Vašeho zdravotního stavu.
Vlivem prohřátí, uvolnění spazmovaných svalů okolo páteře, přesnou dráhou jedeitového masážního tělesa a působením na akupresurní body dochází i k nápravě vychýlených obratlů - tedy chiropraxi.

 • 1
  Chiropraxe
 • 2
  akupresura
 • 3
  prohřívání
  Infračervené záření je především přirozenou součástí slunečního záření. Svým působením zvyšuje prokrvení kůže. Tím se v daném místě jednak zlepší přívod živin a krevních elementů a odvod metabolických zplodin krevním řečištěm, a druhak zprostředkovaně dochází ke zvýšení teploty hlouběji uložených tkání. Svými účinky: – zvyšuje extenzibilitu (roztažitelnost či pružnost) kolagenních vláken, – snižuje ztuhlost kloubních spojení, – pozitivně působí při narušené funkci kloubních pouzder v důsledku degenerativních patologických změn, – snižuje bolestivost, – uvolňuje svalové spasmy příčně pruhovaných i hladkých svalů, – snižuje zánětlivou reakci organismu, – zlepšuje vstřebávání chronických výpotků a edémů
 • 4
  masáž
  Jemné svaly se dostanou vlivem novodobého způsobu života snadno do křeče (spazma). Spazmovaný sval brání průtoku výživy do meziobratlových plotének, ty vysychají, ztrácejí pružnost a snadno vyhřeznou. Dalším problémem se stávají solné usazeniny okolo páteře, které pak tvoří solné můstky – dva nebo dokonce tři obratle jsou těmito usazeninami spojené. Při běžném pohybu se potom nepohybuje každý obratel zvlášť, ale dva, tři srostlé obratle najednou. Tím se enormně přetěžuji krajní ploténky, které snadno vyhřeznou. Smyslem masáže je uvolnit spazmované svaly a solné usazeniny (organismus je vyloučí z těla ven). Masáž je prováděna pohybem masážního tělesa okolo páteře, je umocněna vlivem účinků jadeitu a infračerveného tepla. Působí efektivně na uvolnění spazmovaných jemných svalů okolo páteře.
 • 5
  mineraloterapie
  podle staroindických véd jsou krystaly minerálů kondenzátory kosmické a přírodní energie. Krystaly vydávají pozitivní energii do nemocné tkáně resp. transformují negativní energii. Tím se v nemocné tkáni obnoví energetické pole poškozené tkáně a nastává její léčení. Jadeit – je ve východních zemích stejně jako dříve v Egyptě považován za posvátný kámen. Jsou z nich vyráběny amulety. Jadeit je silně čistící kámen, který zlepšuje filtraci a čištění tělních orgánů. Je vynikající při léčbě ledvin, sleziny, nadledvinek, dále také při odstraňování toxinů a vyvážení poměru vody, soli a kyselin v těle. Je užitečný pro klouby a kosti a pro léčení bakteriálních a virových infekcí, zánětů močového měchýře a při infekci močových cest. Masážní tělesa v CERAGEM masážním lůžku jsou vyrobeny z jadeitového kamene, který je také velice ceněn pro svou schopnost udržovat a přenášet teplo.

Účinky

Meridiány - energetické dráhy v těle člověka

Vidíte tu koncetraci biologicky aktivních bodů okolo páteře?
A právě po těchto drahách se pohybuje masážní jadeitové vyhřívané těleso. Na zvolené body působí akupresurou.

Výsledek - rozproudění energií v těle. Tam, kde byly dráhy z nějakého důvodu blokovány (z důvodu emočního prožitku, fyzického poranění nebo
z důvodu toxického znečištění) se tok energií obnovil.

Obnovení toku energií je nejdůležitější pro nastolení rovnovážného stavu v organismu a o tuto skutečnost usilují všechny metody východní medicíny. (V lehátku Ceragem V3 je obsaženo pět nejúčinnějších.)

 • 1
  detoxikace
 • 2
  napravení a protažení páteře
 • 3
  uvolnění blokace nervového kořene
 • 4
  podpora regenerace všech buněk a tkání
 • 5
  vrácení vitálních sil a posílení imunitního systému.
 • 6
  hluboká relaxace
  harmonizace energií v těle přináší hluboké uvolnění

Externí zdroj

infračerveného záření k přiložení na volitelné místo (kloub, močové cesty, průdušky...atd.)

Jadeitové termální masážní lehátko Ceragem Master V3

propojuje poznatky dávné východní medicíny s moderní technologií 21. století.

Je výsledkem dlouholeté práce vědců, lékařů a konstruktérů a na trh bylo uvedeno v roce 1998 v Jižní Koreji, kde se vyrábí dosud. Má patentovanou technologii a celou řadu certifikátů u nás i na celém světě. V roce 2008 bylo v ČR uznáno jako zdravotnická pomůcka a nyní probíhá řízení o prodloužení.

V Asii a Americe se masáž tímto lehátkem již hojně využívá v nemocnicích a rehabilitačních centrech.

Vynikající výsledky jsou známy u prakticky všech vnitřních onemocněních, dále při poranění měkkých tkání, při bolestech zad, zánět žlučníku, infekčních ekzémech, vysokém, nebo naopak nízkém krevním tlaku, poruchách imunitního systému, křečových žílách, cukrovce, alergiích, deformitách páteře, chudokrevnosti, zánětech dutin, onkologických onemocněních, bolestech hlavy, cystách, při únavovém syndromu, onemocněních štítné žlázy, borelioze, kloubních onem., žlučníkových kamenech, onem. močových cest, gynekologických problémech, zácpách, depresích, nejrůznějších kožních onemocněních, celulitidě, akné, cévních mozkových příhodách, keloidech, bolestech v krku, dále při astmatu, chronických zánětech středního ucha, pediatrické pneumonii, neurastenii, aj.

Reakce organismu

Správnou léčbu provází reakce organismu. Je to dobré znamení, že v těle začaly probíhat změny. Je dobré o nich vědět, aby vás nezaskočily:

První reakcí obyčejně bývá zvýšená únava, zvětšení lymfatických uzlin, zvýšená potivost, teplota i zimnice. Tento stav je podobný chřipce nebo angíně. Tato reakce je odpovědí na zvyšování imunity.
Další možnou reakcí je detoxikace (čistění) organismu. Proto je velice důležité dodržovat pitný režim. Tím si zajistíte odplavení jedovatých látek z těla, které při masáži rozpouští infračervené teplo. Doprovodným jevem může být zvýšené pocení, svědění kůže po celém těle, vyrážka, červené skvrny, slzení a pálení očí tzv. písek z očí, zvýšený ušní maz, zvýšené zahlenění a vykašlávání různých usazenin z dutin. I moč může mít jinou barvu a zápach. Také může dojít k průjmům či k zácpě, výtokům, apod.
Rovnání páteře doprovází reakce, které souvisí se změnami celého pohybového systému. Protože všude vedou nervy a všechny vedou přes páteř a míchu do mozku a zpět, mohou opravdu bolesti nastat kdekoli v našem těle. Nejčastější jsou bolesti hlavy, krku, ramen, rukou při rovnání krční páteře, bolesti hrudníku a zad při změnách na hrudní části páteře, bolesti kyčlí, kolen, kotníků, klenby nebo celých nohou při rovnání bederní a křížové části páteře.

Všechny reakce jsou dočasné a jejich průběh urychlíte častějšími masážemi. Je důležité o nich vědět, aby vás vaše případná neznalost možných reakcí neodradila od užívání lehátka Ceragem. V případě jakýchkoliv nejasností se na mě obraťte.

Masáž nenahrazuje lékařskou péči.

Kontraindikace

Není jich mnoho, ale jsou. Patří mezi ně: akutní zánět slepého střeva, rozštěp páteře, hemofilie, lidé pod vlivem alkoholu a drog.

Ceník

na vyžádání vystavím doklad pro vašeho zaměstnavatele nebo dárkovou poukázku.

Jednotlivá masáž

masáž v délce cca 40 min. na míru dle vašich problémů a bylinný čaj Epam "Na pohodu."

Cena: 230 Kč

Permanentka 5 masáží

5 x masáž v délce cca 40 min. na míru dle vašich problémů a bylinný čaj Epam "Na pohodu." Platnost permanentky je 12 měsíců.

Cena: 1.100,-- Kč

 

Permanentka 10 masáží

10 x masáž v délce cca 40 min. na míru dle vašich problémů a podpořeno bylinným čajem Epam se zaměřením na váš zdravotní stav. Platnost permanentky je 12 měsíců.

Cena: 2.000,-- Kč

Objednávka

Centrum zdraví a duševní pohody naleznete ZDE.

Objednávat můžete:
telefonicky na tel. č.: 777 285 488 nebo e-mailem: kukackova@prirozenou-cestou.cz nebo využijte formulář:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů