Kvantová terapie

Víte, že vše, co vás bolí na těle nebo na duši má svoji energetickou příčinu? Energie lze přeměnit. Právě tím se zabývá kvantová terapie.

Je vícero způsobů provedení, já využívám své vyvinuté intuice, kterou jsem získala vědomou prací na sobě a emočně se vcítím do vašich energií. Vyhledám prvotní energetickou příčinu a v té energie negativního prožitku vyměním za životní energie. Tato metoda je tou nejpřesnější právě pro vás.  Vypracovala jsem si schopnost být v neutrálu propojena s Bytím, proto nemuhu nikdy působit proti vaší přirozenosti. Energie bytí působí vždy jen pro vaše nejvyšší dobro, resp. pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.

Položím na vás ruce,  pracuji na přeměně, chvilkami si povídáme, avšak negativních prožitků jste ušetřeni  a nakonec vám dám radu, doporučení či techniku na doma.

 

Řeším prvotní příčinu problému:

– vyhledávám ji vcítěním se a emočním procítěním (klient nemusí mluvit, pokud nechce)

- energie, které narušují rovnováhu vyměním za životadárné

Osvědčila se mi jako velmi efektivní a zároveň ohleduplná a šetrná vůči klientovi.

Princip kvantové terapie vysvětluje kvantová fyzika, složitosti však nehledejte.

Jak pracuji?

Váš problém vnímám v energiích, proto mohu najít prvnotní příčinu, které si klient nemusí být vůbec vědom (a většinou není, neboť podvědomí nás ovlivňuje z 90%).  Zajímá mě prvotní prožitek, který zavdal energetickou příčinu. Tento prožitek klientovi nesděluji,  nebo jen částečně,  traumatických prožitků je klient ušetřen.
Během terapie jsem v neutrální postoji, nehodnotím,  nacházím se v propojení s životní energií Bytí
a tu také používám k léčení.
Energie negativního prožitku vyměním za životní energii na úrovni buněk i v podvědomí. (Co na to říká věda čtěte níže.) Pracuji s intuicí i  se znalostmi terapeutických metod a prožitých zkušeností za 20 let praxe.  S těmi nejdůležitějšími se můžete seznámit v mém osobním příběhu ZDE. 
Osobní zkušenosti klientů naleznete ZDE.

Osvobozen od energetické zátěže (často se dostavuje fyzický pocit lehkosti) snadněji chápe souvislosti, vidí co změnit, jak a má k tomu potřebnou sílu.

Klient u terapie sedí nebo leží na lehátku. Někdy na něj zhleka přikládám své ruce, předávám Reiki, udělám kranio-sakrální terapii, metodu "Cesta" od Brandon Bays…nechávám intuici, aby mě vedla, kterou z dalších metod použít. (Stručně svá poznáni popisuji ZDE

Více se o  principu kvantové terapie mnou používané rozepisuji na mém blogu ZDE

 

doporučím metodu, kterou si můžete dále pomáhat sami doma

Jedná se např. o:

– afirmace, vizualizace
– metodu z „Vědomého cvičení ke zdraví“, více o této metodě se dočtete ZDE
– komplex cviků na páteř video  ZDE
– přípravky z přírodní tibetské medicíny EPAM
– masáž akupresurních bodů
– viscerální masáž
– další metody se mohou lidé naučit na mých kurzech

 

Terapie nenahrazuje lékařskou péči.

Je  možný souběh.

Nově i v Praze:

27. září, 25. října a 29. listopadu 2018, pro více informací a možnost objednání čtěte dále…

Pro koho je terapie vhodná?

Je vhodná pro každého, kdo chce zlepšit:

 • zdraví
 • psychiku
 • vztahy s příbuznými, partnerem i sám se sebou
 • hmotné zajištění
 • seberealizaci, úspěšnost
 • kdo se chce připravit nebo zvládnout novou životní  roli či situaci
 • duševní a duchovní posun, osvícení

Koučink - účinná metoda osobní rozvoje

 • k uvědomění si vašich (třeba i skrytých) vloh
 • k uvědomění toho, co opravdu chcete dělat, změnit a proč
 • podpora (výměnou energií) při uvedení svého záměru do života a setrvání na zvolené cestě
 • uvidíte svoji situaci v širších souvislostech (kvantová výměna energií způsobí, jakoby vám někdo sundal klapky z očí..., dostavují se "a ha" efekty)
 • umožní vám najít řešení situace, které nejlépe odpovídá vašemu vnímání, cítění, vašemu založení
 • získáte větší důvěru v sebe a zodpovědnost za svůj život

Více informací ZDE.

Cena:

terapie v délce přibližně 60-90 min. je 1.000 Kč, v Praze je cena 1.150 Kč.

Mohu Vám vystavit doklad na "rozvoj osobnosti" do Vašeho účetnictví, nebo udělat dárkovou poukázku pro Vaše blízké.

Centrum zdraví a duševní pohody Ústí nad Labem

 

Kde?

Terapie je možná v Centru zdraví a duševní pohody v Ústí nad Labem mapa a dopravní spoje ZDE, nebo po telefonu či Skype.

Terapie v Praze:  27. září, 25. října a 29. listopadu 2018 od 14,00 – 19,00 hod. po domluvě. Objednat se můžete již nyní tel. 777 285 488 nebo využijte objednávkový formulář a do poznámky napište „Praha."
Terapie probíhají v A Centru, Vítkova 10, Praha 8 – 186 00, mapa
Dopravní spojení: tramvají č. 3, 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Parkování: v okolí A centra se nacházejí zóny placeného stání. Je také možné využít parkoviště u viaduktu v ulici Prvního pluku za 30 Kč na hodinu.

Pokud se chcete na něco ohledně individuální terapie zeptat, neváhejte mě kontaktovat.

Co na to říká věda?

DNA není neměnná - klikněte ZDE a ZDE

 

Objednávka:

Objednat se můžete telefonicky: tel. č. 777 285 488, e-mailem: kukackova@prirozenou-cestou.cz

nebo vyplňte objednávkový formulář:

Správcem Vašich osobních údajů je Iva Kukačková. Budu zpracovávat výše uvedené údaje nejdéle po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a v souladu s nimi. Vy jako Subjekt údajů odesláním svých údajů prohlašujete, že jste se řádně seznámil se způsobem zpracování a ochraně osobních údajů, vyjadřujete s nimi souhlas, seznámil jste se se svými právy, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Se zásadami ochrany Vašich osobních údajů se seznamte ZDE

Milá Ivanko, ráda bych Ti touto cestou poděkovala. To, o čem budu psát, je choulostivé téma pro všechny ženy, které tímto problémem trpí. Pálení, svědění, výtoky atd….. ženských pohlavních orgánů, trpí jimi mnoho žen. Zbavení těchto problémů jsem i já vnímala jako velký problém a bludný kruh, něco neřešitelného. Mnoho let jsem zkoušela spoustu způsobů léčby. Snaha pomoci si alternativní léčbou i léčbou gynekologem byla marná. Teprve po sezení s Tebou mi došlo, že je zapotřebí nejen chemikálií, bylinných vložek atd…,ale je třeba mého vědomého přístupu. Uvědomila jsem si, že je potřeba v první řadě nebát se tento problém přiznat a svěřit někomu jako jsi Ty. Tvá terapie přinesla po několika letech úsilí úlevu. Konečně si mohu život užívat jako zdravá žena. Proto si tohle nemohu nechat pro sebe a byla bych velice ráda, kdyby to pomohlo i jiným ženám. S pozdravem a přáním další spolupráce s Tebou.

Pavlína zdravotnice

Ahoj Ivo, říkala jsem si, že asi ráda získáš zpětnou vazbu ohledně léčení. Tak hlásím, že po tvé terapii ohledně alergie na ovoce už ten problém nemám a můžu jíst všechny druhy, které mi před léčením vadily.

Monikafinanční poradce