Kvantová terapie

výměna energií v prvotní příčině problému

po mém  nacítění se do klientova problému

pro problémy, se kterými si nevíte rady nebo je chcete řešit rychleji:

 

 chronické i akutní zdravotní problémy

 

pocit marnosti, psychické problémy

 

selhávající vztahy

 

odvykání závislostí

 

nedostatečné hmotné zajištění

 

nebo také zkvalitnění života, osobní růst

 

duchovní posun

 

 

Nevěřte tomu, že musíte jít "z louže do bláta".

Sama jsem tomu neuvěřila, hledala řešení
a našla.

Nabízím terapii, která je výsledkem mého mnohaletého vzdělávání a  rozvoje schopností. Terapii, která je v souladu s moderními vědními obory - novou kvantovou biologií a kvantovou psychologií.


Energie prožitku prvotní příčiny současného problému uvedu do souladu s životní energií. S tím se dostavují pochopení, co dělat jinak, aby se starý problém nevrátil. Na Vás pak zbývá tato pochopení uvést do života. S tím Vám poradím, pomohu, naučím Vás nové metody, jak si můžete sami pomoci doma, je-li třeba.


 • pracuje terapeut
  klient si nemusí nic představovat, povídáme si, ale pokud klient nechce, mluvit nemusí. Někdy na klienta přiložím lehce ruce. Emočně se na klienta nacítím a sama na sobě pocítím, kde jsou jeho energie v rozporu s životní energií. Naleznu prvotní příčinu a škodící energie vyměním za životní.
 • harmonizace prvotní příčiny
  problému má za následek rychlou a efektivní pomoc. Zapomeňte na to, že se musí změnit Vaše okolí, nebo okolnosti, abyste byli spokojení. Nedočkali byste se. Skutečností je, že svůj život můžeme změnit jen my sami. Ikdyž si to neuvědomujete, prvotní energetická příčina je někde ve Vás. Mám schopnost škodící energie nalézt, ať už vznikly kdykoliv a uvést je do souladu s životní energií. To, co se stalo již dále člověka buď neovlivňuje vůbec nebo jen málo a velký, někdy neřešitelný problém se stává snadno zvládnutelným. S tím Vám, je-li třeba poradím a pomohou Vám i nová uvědomění.
 • uvědomění, aha momenty, nové možnosti
  přicházejí jako důsledek výměny energie.
 • poradím a naučím Vás, jak sami doma na sebe působit
  Stáváte se tak aktivními tvůrci v procesu zkvalitnění svého života. Jde např. o: – afirmace, vizualizace – metodu z „Vědomého cvičení ke zdraví“ – komplex cviků na páteř video – přípravky z přírodní tibetské medicíny EPAM – masáž akupresurních bodů – viscerální masáž – reiki

Terapie nenahrazuje lékařskou péči.

Je  však možný souběh.


 

Jak terapie probíhá?

U terapie můtete sedět nebo ležet na lehátku. Někdy na na své klienty zhleka přikládám  ruce, předávám reiki, udělám kranio-sakrální terapii, metodu "Cesta" od Brandon Bays…či jiné metody, přítup je individuální.

Naučím Vás, jak si sami doma můžete pomáhat. Je-li třeba, doporučím vhodný přípravek z přírodní tibetské medicíny EPAM. Přípravky jsou účinné, bez negativních vedlejších účinků na organismus
a cenově velmi příznivé.

Osobní zkušenosti některých mých klientů

Ach Ivuško, opět jsi to Ty, která mi pomohla. Po mozkové příhodě a Tvé pomoci s pohyblivostí jsem už psala. Přetrvávala nespolehlivost nohy. Po různých pobytech v rehabiltačních zařízení , a běhání od čerta k ďáblu , mne neustále svazoval pocit jakoby napnuté šňůry v noze. Bránilo mi to ve spolehlivé chůzi. Až nyní po Tvém jedinečném způsobu léčby se noha uvolnila a já se mohu na mou nožku spolehnout. Už zase "skáču přes kaluže" Díky. Mamka

Ludmila Buriánovádůchodkyně

Milá Ivanko, ráda bych Ti touto cestou poděkovala. To, o čem budu psát, je choulostivé téma pro všechny ženy, které tímto problémem trpí. Pálení, svědění, výtoky atd….. ženských pohlavních orgánů, trpí jimi mnoho žen. Zbavení těchto problémů jsem i já vnímala jako velký problém a bludný kruh, něco neřešitelného. Mnoho let jsem zkoušela spoustu způsobů léčby. Snaha pomoci si alternativní léčbou i léčbou gynekologem byla marná. Teprve po sezení s Tebou mi došlo, že je zapotřebí nejen chemikálií, bylinných vložek atd…,ale je třeba mého vědomého přístupu. Uvědomila jsem si, že je potřeba v první řadě nebát se tento problém přiznat a svěřit někomu jako jsi Ty. Tvá terapie přinesla po několika letech úsilí úlevu. Konečně si mohu život užívat jako zdravá žena. Proto si tohle nemohu nechat pro sebe a byla bych velice ráda, kdyby to pomohlo i jiným ženám. S pozdravem a přáním další spolupráce s Tebou.

Pavlína zdravotnice

Ahoj Ivo, říkala jsem si, že asi ráda získáš zpětnou vazbu ohledně léčení. Tak hlásím, že po tvé terapii ohledně alergie na ovoce už ten problém nemám a můžu jíst všechny druhy, které mi před léčením vadily.

Monikafinanční poradce

Dobrý den / Ahoj, máte atopický ekzém nebo astma? Já už ne!! A to díky Ivě Kukačkové. Moc mi pomohla najít cestu k uzdravení. Jednak mě naučila spoustu technik, které mohu využívat k uzdravování a také mi otevřela cestu k jinému smýšlení. Je to bezva věc, umět si pomoci sám J Díky Ivčo.

Maritna U.pedagožka

Více zkušeností klientů naleznete ZDE.

Cena:

terapie v délce přibližně 60-90 min. je 1.000 Kč, v Praze je cena 1.150 Kč.

Mohu Vám vystavit doklad na "rozvoj osobnosti" do Vašeho účetnictví, nebo udělat dárkovou poukázku pro Vaše blízké.


 

Kde?

Terapie je možná v Ústí nad Labem mapa a dopravní spoje ZDE,

nebo po telefonu či Skype.
Skypové jméno: kukackova, Skype email: kukackova@prirozenou-cestou.cz

Terapie v Praze
v čase od 14,00 – 19,00 hod. po domluvě. Termíny naleznete v kalendáři akcí ZDE.
Objednat se můžete  telefonicky: 777 285 488 nebo využijte objednávkový formulář a do poznámky napište „Praha."
Terapie probíhají v A Centru, Vítkova 10, Praha 8 – 186 00, mapa
Dopravní spojení: tramvají č. 3, 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Parkování: v okolí A centra se nacházejí zóny placeného stání. Je také možné využít parkoviště
u viaduktu v ulici Prvního pluku za 30 Kč na hodinu.

Pokud se chcete na něco ohledně individuální terapie zeptat, neváhejte mě kontaktovat.


Co říká věda?

Nová kvantová biologie - DNA není neměnná - čtěte ZDE a ZDE


 

Objednávka:

Objednat se můžete telefonicky: tel. č. 777 285 488, e-mailem: kukackova@prirozenou-cestou.cz

nebo vyplňte objednávkový formulář:

Správcem Vašich osobních údajů je Iva Kukačková. Budu zpracovávat výše uvedené údaje nejdéle po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a v souladu s nimi. Vy jako Subjekt údajů odesláním svých údajů prohlašujete, že jste se řádně seznámil se způsobem zpracování a ochraně osobních údajů, vyjadřujete s nimi souhlas, seznámil jste se se svými právy, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Se zásadami ochrany Vašich osobních údajů se seznamte ZDE

Je něco nejasné? Chcete vědět více?

Zeptejte se. Tel. 777 285 488