Kvantová terapie

je taková terapie, při níž dochází k výměně energií v energetickém systému člověka. Vždy záleží na osobnosti terapeuta a metodě, kterou používá.

Řeším prvotní příčinu problému:

– vyhledávám ji vcítěním se a emočním procítěním (klient nemusí mluvit, pokud nechce)

- energie, které narušují rovnováhu vyměním za životadárné

Osvědčila se mi jako velmi efektivní a zároveň ohleduplná a šetrná vůči klientovi.

Princip kvantové terapie vysvětluje kvantová fyzika, složitosti však nehledejte.

Jak pracuji?

Váš problém vnímám v energiích, proto mohu najít prvnotní příčinu, které si klient nemusí být vůbec vědom (a většinou není, neboť podvědomí nás ovlivňuje z 90%).  Zajímá mě prvotní prožitek, který zavdal energetickou příčinu. Tento prožitek klientovi nesděluji,  nebo jen částečně,  traumatických prožitků je klient ušetřen.
Během terapie jsem v neutrální postoji, nehodnotím,  nacházím se v propojení s životní energií Bytí. Pracuji s intuicí i  se znalostmi terapeutických metod a prožitých zkušeností za 20 let praxe.  S těmi nejdůležitějšími se můžete seznámit v mém osobním příběhu ZDE. 
Osobní zkušenosti klientů naleznete ZDE.

Osvobozen od energetické zátěže (často se dostavuje fyzický pocit lehkosti) snadněji chápe souvislosti, vidí co změnit, jak a má k tomu potřebnou sílu.

Klient u terapie sedí nebo leží na lehátku. Někdy na něj zhleka přikládám své ruce, předávám Reiki, udělám kranio-sakrální terapii, metodu "Cesta" od Brandon Bays…nechávám intuici, aby mě vedla, kterou z dalších metod použít. (Stručně svá poznáni popisuji ZDE

Více se o  principu kvantové terapie mnou používané rozepisuji na mém blogu ZDE

 

doporučím metodu, kterou si můžete dále pomáhat sami doma

Jedná se např. o:
– masáž akupresurních bodů
– viscerální masáž
– afirmace, vizualizace
– metodu z „Vědomého cvičení ke zdraví“, více o této metodě se dočtete ZDE
– komplex cviků na páteř video  ZDE
– přípravky z přírodní tibetské medicíny EPAM
– další metody se mohou lidé naučit na mých kurzech

 

Terapie nenahrazuje lékařskou péči.

Je  možný souběh.

Nově

i v Praze  28. června… pro více informací a možnost objednání čtěte dále…

Pro koho je terapie vhodná?

pro každého, kdo chce zlepšit

  • zdraví
  • psychiku
  • vztahy s příbuznými, partnerem i sám se sebou
  • hmotné zajištění
  • seberealizaci, úspěšnost
  • kdo se chce připravit nebo zvládnout novou životní  roli či situaci
  • duševní a duchovní posun, osvícení

Cena

terapie v délce přibližně 60-90 min. je 1.000 Kč, v Praze je cena 1.150 Kč.

Mohu Vám vystavit doklad na "rozvoj osobnosti" do Vašeho účetnictví, nebo udělat dárkovou poukázku pro Vaše blízké.

Centrum zdraví a duševní pohody Ústí nad Labem

Terapie je možná v Centru zdraví a duševní pohody v Ústí nad Labem mapa a dopravní spoje ZDE, nebo po telefonu či Skype.

Terapie v Praze:  28. června 2018 od 14,00 – 19,00 hod. po domluvě (pokud využijete objednávkový formulář, uveďte do poznámky „Praha“),
v A Centru, Vítkova 10, Praha 8 – 186 00, mapa
Dopravní spojení: tramvají č. 3, 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Parkování: v okolí A centra se nacházejí zóny placeného stání. Je také možné využít parkoviště u viaduktu v ulici Prvního pluku za 30 Kč na hodinu.

Pokud se chcete na něco ohledně individuální terapie zeptat, neváhejte mě kontaktovat.

Objednávka

Objednat se můžete telefonicky: tel. č. 777 285 488, e-mailem: kukackova@prirozenou-cestou.cz

nebo vyplňte objednávkový formulář:

Správcem Vašich osobních údajů je Iva Kukačková. Budu zpracovávat výše uvedené údaje nejdéle po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a v souladu s nimi. Vy jako Subjekt údajů odesláním svých údajů prohlašujete, že jste se řádně seznámil se způsobem zpracování a ochraně osobních údajů, vyjadřujete s nimi souhlas, seznámil jste se se svými právy, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném emailu. Se zásadami ochrany Vašich osobních údajů se seznamte ZDE

Milá Ivanko, ráda bych Ti touto cestou poděkovala. To, o čem budu psát, je choulostivé téma pro všechny ženy, které tímto problémem trpí. Pálení, svědění, výtoky atd….. ženských pohlavních orgánů, trpí jimi mnoho žen. Zbavení těchto problémů jsem i já vnímala jako velký problém a bludný kruh, něco neřešitelného. Mnoho let jsem zkoušela spoustu způsobů léčby. Snaha pomoci si alternativní léčbou i léčbou gynekologem byla marná. Teprve po sezení s Tebou mi došlo, že je zapotřebí nejen chemikálií, bylinných vložek atd…,ale je třeba mého vědomého přístupu. Uvědomila jsem si, že je potřeba v první řadě nebát se tento problém přiznat a svěřit někomu jako jsi Ty. Tvá terapie přinesla po několika letech úsilí úlevu. Konečně si mohu život užívat jako zdravá žena. Proto si tohle nemohu nechat pro sebe a byla bych velice ráda, kdyby to pomohlo i jiným ženám. S pozdravem a přáním další spolupráce s Tebou.

Pavlína zdravotnice

Ahoj Ivo, říkala jsem si, že asi ráda získáš zpětnou vazbu ohledně léčení. Tak hlásím, že po tvé terapii ohledně alergie na ovoce už ten problém nemám a můžu jíst všechny druhy, které mi před léčením vadily.

Monikafinanční poradce