Kvantová terapie

a metody, které můžete provádět sami doma.
Působení vysvětluje kvantová fyzika.


S čím terapie umí pomoci?

 

  • s chronickými i akutními zdravotními problémy
  • s pocity marnosti, s psychickými problémy
  • uspořádat si osobní vztahy
  • se sebevědomím
  • při odvykání závislostí
  • s dostatkem finančním, seberealizačním atd.
  • s vylepšením v různých oblastech života, kde cítíte nesoulad
  • v osobním rozvoji, rozvoji talentů a naopak zbavení se zlozvyků a návyků
  • v duchovním růstu

Zásadní přednosti terapie:

Řeší prvotní příčinu, ať už vznikla kdykoliv.
Klient je opětovného prožitku v minulosti ušetřen!
Rychlost.

 

Nevěřte tomu, že musíte jít "z bláta do louže". Nevěřte tomu, že jste obětí okolností.

Kvantoví fyzici dokázali, že nejsme obětí svých genů.
DNA není neměnná!

Stejně tak můžeme změnit většinu okolností, které prožíváme.
Ve svých rukou máme nebývalé možnosti. Pomohu Vám
je objevit a rozvinout.

Cena:

Terapie a poradna  v délce  60 min.  stojí  1.000 Kč, v Praze  1.150 Kč.

Je možné, že se vstupní terapie protáhne. Učím metody, které budete provádět sami doma, někdy doporučím potravinové doplňky. Čas přesahující 60 min. je účtován každých 15 min. za 150 Kč.

Kde:

V Ústí nad Labem, mapa a dopravní spojení  ZDE

V Praze, mapa a dopravní spojení ZDE

Skype nebo telefonicky, kontakt ZDE


Řešte příčinu, ne jen důsledek.

 Klikněte na tlačítko, vyplňte formulář a odešlete.


Jak terapie probíhá?

S klientem si povídáme a je na něm, kolik mi toho chce říci, pokud nechce mluvit vůbec, nemusí. Terapii lze provést i beze slov, protože pro práci s energiemi je nepotřebuji. Nacítím se na klienta, abych zjistila, kde je v rozporu s životní energií. Najdu prvotní příčinu tohoto rozporu. Většinou je na nevědomé úrovni. Omezující energie uvedu do souladu s životní energií. Klient se přitom nemusí vracet do situací, kdy tento energetický rozpor vznikl, připomínat si tyto situace, uvádět je do vědomí, ani je znovu prožívat. Díky tomu je terapie šetrná. Klienti proto odcházejí z terapie s pocitem lehkosti.

Během terapie může klient sedět nebo ležet na lehátku. Někdy na své klienty zlehka přikládám ruce a předávám reiki, udělám kranio-sakrální terapii, použiji metodu "Cesta" od Brandon Bays, nebo metodu inspirovanou Ilonou Selke, můj přístup je individuální. Nechávám se vést intuicí. Používám energie bezpodmínečné lásky pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Takové prostředí uzdravuje tělo, psychiku, duši, vyšší já, celou osobnost i vztahy
a okolnosti, ve kterých se osobnost člověka nachází.

Po pročištění omezujících energií a vyladění organismu je třeba, aby se nové nastavení ukotvilo. K tomu je nezbytný klientův vědomý přístup.

Naučím Vás jednoduché metody, kterými si může pomáhat sámi doma. 

Terapie nenahrazuje lékařskou péči. Je  však možný souběh.


Po terapii

Klient, zbaven omezujících emočních bloků ve svém organismu, získává nadhled a dochází k uvědomění
a pochopení potřebného  pro zlepšení jeho životní situace

Vidí možnosti, které před tím byly jeho vnímání skryty. Je veden do situací nebo sebevzdělávání (literatura, kurzy, setkání s dalšími lidmi apod.), které ho posouvají k vytouženému cíli. Tímto má terapie doběh několik týdnů i měsíců po té, co byla provedena.

Z počátkku může pociiťovat únavu (organismus uvolňuje toxické látky), psychická labilita nebo přechodné zhoršení zdraví (pokud ho přišel klient řešit). Je to stav dočasný a známý ve všech energetických terapiích a nutný k tomu, aby nastalo zlepšení.


Co říká věda?

Geny neřídí naše zdraví. Co je tedy příčinou nemocí dle nové biologie? Čtěte ZDE
Neviňte za své nemoci a nedokonalosti geny. Raději nahlédněte do svého podvědomí. Čtěte ZDE


 

Osobní zkušenosti některých mých klientů

Milá Ivanko, ráda bych Ti touto cestou poděkovala. To, o čem budu psát, je choulostivé téma pro všechny ženy, které tímto problémem trpí. Pálení, svědění, výtoky atd….. ženských pohlavních orgánů, trpí jimi mnoho žen. Zbavení těchto problémů jsem i já vnímala jako velký problém a bludný kruh, něco neřešitelného. Mnoho let jsem zkoušela spoustu způsobů léčby. Snaha pomoci si alternativní léčbou i léčbou gynekologem byla marná. Teprve po sezení s Tebou mi došlo, že je zapotřebí nejen chemikálií, bylinných vložek atd…,ale je třeba mého vědomého přístupu. Uvědomila jsem si, že je potřeba v první řadě nebát se tento problém přiznat a svěřit někomu jako jsi Ty. Tvá terapie přinesla po několika letech úsilí úlevu. Konečně si mohu život užívat jako zdravá žena. Proto si tohle nemohu nechat pro sebe a byla bych velice ráda, kdyby to pomohlo i jiným ženám. S pozdravem a přáním další spolupráce s Tebou.

Pavlína zdravotnice

Ahoj Ivo, říkala jsem si, že asi ráda získáš zpětnou vazbu ohledně léčení. Tak hlásím, že po tvé terapii ohledně alergie na ovoce už ten problém nemám a můžu jíst všechny druhy, které mi před léčením vadily.

Monikafinanční poradce

Ach Ivuško, opět jsi to Ty, která mi pomohla. Po mozkové příhodě a Tvé pomoci s pohyblivostí jsem už psala. Přetrvávala nespolehlivost nohy. Po různých pobytech v rehabiltačních zařízení , a běhání od čerta k ďáblu , mne neustále svazoval pocit jakoby napnuté šňůry v noze. Bránilo mi to ve spolehlivé chůzi. Až nyní po Tvém jedinečném způsobu léčby se noha uvolnila a já se mohu na mou nožku spolehnout. Už zase "skáču přes kaluže" Díky. Mamka

Ludmila Buriánovádůchodkyně

Dobrý den / Ahoj, máte atopický ekzém nebo astma? Já už ne!! A to díky Ivě Kukačkové. Moc mi pomohla najít cestu k uzdravení. Jednak mě naučila spoustu technik, které mohu využívat k uzdravování a také mi otevřela cestu k jinému smýšlení. Je to bezva věc, umět si pomoci sám J Díky Ivčo.

Maritna U.pedagožka

Více zkušeností klientů naleznete ZDE.


Chci řešit prvotní příčinu a chci se objednat:

Objednat se můžete telefonicky: tel. č. 777 285 488,  nebo prostřednictvím SMS, v tom případě Vám zavolám zpět, abychom si domluvili termín. Můžete vyplnit objednávkový formulář, i v tomto případě Vám zavolám zpět:

Správcem Vašich osobních údajů je Iva Kukačková. Budu zpracovávat výše uvedené údaje nejdéle po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a v souladu s nimi. Vy jako Subjekt údajů odesláním svých údajů prohlašujete, že jste se řádně seznámil se způsobem zpracování a ochraně osobních údajů, vyjadřujete s nimi souhlas, seznámil jste se se svými právy, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Se zásadami ochrany Vašich osobních údajů se seznamte ZDE

Potřebujete se ještě na něco zeptat? Zavolejte mi. Tel. 777 285 488