Reiki v možnostech nové doby

Proč nově?  V možnostech nové doby?

Reiki v potenciálu nové doby

Člověk je tvůrce svého zdraví a osudu.

Kladla jsem si otázku:

 „Proč lidem Reiki nejprve pomáhá, často tu pomoc můžeme nazvat zázrakem, ale později už tomu tak není?“

Chtěla jsem znát odpověď – a našla jsem ji.

Vzniklo  „Reiki v možnostech nové doby“.

V čem je jiné?

Nestačí jen životní energii Reiki předávat a dostávat – pasivně konzumovat.
Je třeba aktivně tvořit.

 

Reiki nově – v možnostech nové doby – je schopnost užívat životní energii přikládáním rukou a vědomými záměry.

Během kurzu používám kvantovou terapii emočním nacítěním.

Jste-li připraveni převzít zodpovědnost za svůj život, pak je tento kurz pro Vás.
Budete připraveni pomáhát i druhým.

 

Náplň kurzu

Předáváním vesmírné energie rukama se velmi jemně a šetrně zbavují Vaše buňky negativních emočních vzpomínek. Po přiložení rukou na klienta tělo začne přijímat životní vesmírnou energii  a uvolňovat negativní energie, které mu škodí. To má za důsledek nastolení přirozené rovnováhy ve Vašem těle a důsledkem toho zlepšení zdravotního stavu těla fyzického, zklidnění mysli a zkvalitnění pocitů (emocí). To se děje samovolně, automaticky po přiložení rukou. Člověk vědomě nic neovlivňuje. Proto je předávání Reiki jednoduché, nelze jím ublížit, nelze předávkovat a lze jej praktikovat i na malá miminka, vážně nemocné lidi a na umírající.

Aby však pomoc aktivnímu člověku byla trvalá, je třeba, aby člověk změnil své zvyklosti a myšlení, aby nesklouzl ke starým ke starým postojům a zvykům, ba naopak, aby se naučil rozumět životním zákonitostem a vědomě je využívat.
Seznámím vás s vesmírnými zákony a naučíte se jimi ovlivňovat svůj život.

 

O Reiki též na blogu:
Reiki a Mikao Usui

Symboly Reiki v nové době

 

Co získáte:

 1. Schopnost předávat energiipřikládáním rukou a též na dálku.

Životní energii z nevyčerpatelného potenciálu vesmíru, energii, která vše uvádí v soulad, klid, ale je také obrovskou životní silou, pokud se člověk (nebo zvíře) ocitne na dně sil psychických či fyzických

2. Všechny tři stupně Reiki dle Mikaa Usui

3. Vědomí, jak ovládnout svůj život

Vysvětlím fungování vesmírných zákonitostí a naučím Vás je využívat.

4. Budete umět pomoci sobě i svému okolí

Velmi dobře na Reiki reagují zvířata, rostliny, voda. Pokud se Reiki praktikuje v rodině, pak harmonizuje mezilidské vztahy. Praktikování Reiki posiluje intuici. Reiki také dodává životní energii a harmonizuje imunitu, atd….. Budete se spolupodílet na zkvalitnění života na Zemi.

 


Organizace kurzu:

Kurz je rozdělen do dvou víkendů:

28. Duben | 10:0019:00
29. Duben | 10:0016:00
a pokračování
12. Květen | 10:0019:00
13. Květen | 10:0016:00
Cena za oba víkendy je 4.500 Kč.  Přihláška na kurz je platná po zaplacení zálohy 1.000,– Kč na číslo účtu:  670100-2202516389/6210 , po obddržení platby vám zašlu doklad k přijaté platbě. Doplatek 3.500 Kč se platí při zahájení kurzu na místě.
Na vyžádání vystavím doklad do vašeho účetnictví nebo pro vašeho zaměstnavatele na lektorskou činnost v oblasti rozvoje osobnosti.
Místo konání:
A – centrum
Vítkova 10
Praha 8 – Karlín

 

Dopravní spojení: tramvají č. 3, 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.

Parkování: v okolí A centra se nacházejí zóny placeného stání. Je také možné využít parkoviště u viaduktu v ulici Prvního pluku za 30 Kč na hodinu.
více o parkování na Praze 8

Vezměte si sebou přezuvky.
Na místě je možno přespat ve vlastním spacáku za 200,– Kč. Sprcha k dispozici.
V poledne bude přestávka na oběd. V blízkosti jsou dobré restaurace. K dispozici budeme mít kuchyňku.

Způsob přihlášení:

Vyplňte přihlášku a zašlete zálohu 1.000,- Kč na č. účtu: 670100-2202516389/6210, do poznámky uveďte své jméno, pokud platíte z účtu s jiným jménem. Teprve po zaslání zálohy je přihláška platná.


Osobní zkušenosti účastníků kurzu

Milá Ivuško, ráda bych Ti touto cestou ještě jednou poděkovala za Vše. Ty asi víš, o čem mluvím, ale Ti, co si možná budou pár mých řádků číst, nikoliv. Vše začalo vloni v září, kdy jsem začala navštěvovat tvůj kurz „Sufijské jogy“. Tehdy do tělocvičny vešla nešťastná, vyčerpaná, nervově vycucaná žena , bez energie a navíc s bolestmi zad, které trvaly dlouhých 6 let a od kterých mi lékaři neuměli pomoci. Zkoušela jsem různé cesty, ale až ta cesta k Tobě byla ta správná! Kombinace jógy, která mě vždy „nakopla“ , dodala chuť a posílila víru , terapií u Tebe, ze které jsem pokaždé odcházela uvolněná, nabitá a plná optimismu a přesvědčení, že se vše hýbe tak, jak má a do třetice kurzu Reiki – to byla ta nejlepší volba, ta nejlepší cesta, kterou jsem se mohla vydat. Ano, dnes už to vím naprosto jistě. Sufijská jóga je něco úžasného nejen pro naši páteř, ale pro celé naše tělíčko, duši. Navíc jsem tam našla nové kamarádky a spřízněné dušičky. Tvé terapie- hned při té první, jsi do mě nahlédla a zvládla jsi to, co nikdo jiný! Tobě děkuju za můj nový život bez bolesti zad, vím, že na sobě musím stále makat, ale tys mi s tím mým restartem úžasně pomohla. A konečně reiki! Nová kapitola mého života…, Tvůj kurz reiki, Tvé zasvěcení…nyní se pomalu učím a seznamuji se vším, co mě i svět okolo mě obohacuje, posiluje a činí úžasným ! Ivuš, moc děkuji. P.S. Už se moc těším na září! Proč? Začíná přece můj druhý rok s Tebou a vším tím úžasným okolo Tebe!!!

Evča Holárková, st.Důchodkyně

Reiki znám a používám přibližně 12 let. Zprvu jsem je zkoušela na sobě, ale využívala i ku prospěchu svých blízkých. Před třemi lety, když má diagnoza zněla „astma“ , předepsala mi lékařka lék,který jsem měla užívat dvakrát denně. Věděla jsem, že je to doživotně. Protože odmítám „léky“ které neléčí ale udržují jakž takž při životě, rozhodla jsem se k následujícímu. Lék jsem nebrala, ale třikrát denně použila Reiki k léčbě plic. Za 6 týdnů , na kontrole, lékařka byla spokojená a snížila mi dávku léku /který jsem nebrala/ na polovinu. Já takto utvrzená, že léky nejsou vždy nejlepší řešení, jsem pokračovala v mé léčebné metodě. Později jsem lékařce na kontrole řekla, o mém postupu a že léky neberu. Lékařka mne poučila, že mi předpisuje nejlepší léky, které na astma jsou a že bych je tedy brát měla. Na kontroly chodím a poslední byla ku spokojenosti nás obou. Jsem pozvána na kontrolu ne za čtvrt roku, ale za půl roku. Vše, co mne dříve zužovalo /únava, bolesti ve svalech, špatné dýchání, hvízdání v plicích pominulo. Bráním se tak vedlejším účinkům syntetických léků díky přírodní metodě Reiki.

Ludmila Burianová Důchodkyně

Dobrý den paní Kukačková, hlásím, že moje zkušenosti s Reiki jsou výborné. Od zasvěcení tj. od 15.6. jsem neměla žádnou migrénu. Běžnou bolest hlavy např. z únavy ano, ale už více jak měsíc jsem neměla tu šílenou pravostrannou migrénu (dnes je 24.7.), která mě trápila tak 20 let a občas na ni vůbec nic nezabíralo. Je to zázrak!

Jana H.Úřednice
 
Dobrý den všem a tobě,Ivo,mnoho díků za všechno.Kurs Reiki,který jsem u tebe vloni absolvovala,mi hodně dal,prací s energií se člověku otvírají takové možnosti a já jsem nad tím stále naprosto užaslá.Když jsem se rozhodovala přihlásit se někam do kursu Reiki,nemohla jsem udělat lepší volbu než tu,kterou jsem udělala,že jsem se přihlásila právě k tobě.Máš obrovský dar laskavosti a vlídnosti a každý se musí cítit v tvé přítomnosti velmi krásně.Ačkoliv jsem tě do té doby vůbec neznala,teď mám pocit,že jsi moje dávná známá,jak jsi mi blízká.I proto jsem se dál k tobě přihlásila na hodiny meditací a vždy se ráda zúčastním akcí,které budeš organizovat. Jsem velice vděčná za seznámení s tebou.Jsi pro mě důležitým člověkem v mém životě. Ještě jednou-děkuju.
DanaÚřednice
 
Ráda bych se podělila se svou osobní zkušeností s Reiki. Koncem loňského roku jsem měla jít na operaci kyčle. Protože se ještě koncem ledna nic nedělo a bylo mi řečeno, že nejsou na operaci peníze, „naštvala“ jsem se a vzala jsem svou situaci do „vlastních rukou“ se vším všudy ! Začala jsem si každý večer dávat Reiki. A to minimálně 20 minut, ale častěji až 50. Do měsíce jsem začala opravdu pozorovat úlevu a bolesti v kyčli začaly ustupovat ! Na své večerní Reiki jsem si tak zvykla, že během dne jsem se už těšila, jak se večer krásně uvolním a zklidním a budu si „užívat“ ! Vynechávala jsem jen tehdy, když jsem nebyla doma a neměla jsem patřičný klid. Momentálně jsem na tom tak, že kdyby mě kontaktovali z nemocnice, operaci bych odmítla. Věřím, že to takto bude i nadále a já budu moci provozovat všechny své aktivity bez omezení v pohybu a bez bolesti, což bylo před půl rokem nemožné.
Hana DjurovičováDůchodkyně
 
Nedávno jsem absolvala kurz Reiki nové doby u Ivušky Kukačkové. Byl to nádherný zážitek a všem těm, kteří se rozmýšlí, že by se chtěli nechat zasvětit a reiki praktikovat, bych tento kurz určitě doporučila. Můžete si být jistí, že energii budete vnímat skvěle! Docházím k Ivušce i na terapie a i zde mi hodně moc pomohla a nejen mně, ale celé mojí rodině. Maminku zbavila bolesti zad, na které trpěla několik let, již po prvním sezení… Opravdu je to člověk na svém místě. Děkujem Ivuško :O)
Evička H.
 

S dalšími zkušenostmi mých klientů a kurzistů se můžete seznámit ZDE